Jacek Rozenek napisał książkę! “Zrozumiałem, jak wielka siła jest we mnie.”

Jacek Rozenek (53 l.) w 2019 roku doznał udaru mózgu. Udar był na tyle poważny, że istniały obawy iż aktor nie wróci do pełnej sprawności.

Na szczęście się to udało. Obecnie Jacek Rozenek stara się zachować sprawność poprzez ćwiczenia – na siłowni czy jogę, zaczął też biegać. Co więcej wrócił już do pracy – występuje w teatrze oraz gra w serialu “Barwy Szczęścia”.

Aktor jednak postanowił się podzielić swoimi doświadczeniami i wydał książkę pt. „Padnij. Powstań. Życie po udarze”.

 

https://www.instagram.com/s_rozenek/

 

Rozenek stwierdził:

 

Udar zmienił moje życie. Ale był też najcenniejszą lekcją, jaką mogłem dostać. Dzięki niemu zrozumiałem,
jak wielka siła jest we mnie.

 

Jak podano w opisie książki, ma ona charakter biograficzny, ale nie tylko. Jest to też książka motywacyjna i poradnik dla tych, którzy mieli udar. Jacek Rozenek:

 

…przeszedł udar w wieku 50 lat, stracił wszystko: zdrowie, pracę, stabilizację i miłość. Ale nie utracił woli walki i odwagi. Chce teraz pomóc tym, którzy czują, że walka o zdrowie jest ponad ich siły.

 

Książka „Padnij, Powstań” to poradnik dla dotkniętych udarem, a także ich rodzin, napisany z punktu widzenia człowieka, który przeszedł bardzo trudne chwile. Znajdziemy tu też rozmowy z lekarzami, psychologiem i praktyczne zestawy ćwiczeń.

 

Do zakupu i przeczytania książki Jacka Rozenka zachęca także jego syn Stanisław oraz była żona, Małgorzata Rozenek-Majdan:

 

Ta książka pokazuje, też jak ulotne potrafi być życie…Warto przeczytać

– zapewniała.

 

Więcej informacji na stronie: padnijpowstan.pl

 

https://www.instagram.com/p/CfELoCatK80/

 

https://www.instagram.com/p/CfENuD2IkcQ/