Książę George napisał list do Świętego Mikołaja. Chłopiec marzy tylko o jednym skromnym prezencie, a jest nim (…)! (foto)

Mikołajki i Gwiazdka zbliżają się wielkimi krokami i każde dziecko marzy, aby w tych dniach dostać mnóstwo prezentów. Ostatnie tygodnie przed świętami to intensywny  czas dla Mikołaja i jego elfów, którzy muszą sprostać oczekiwaniom maluchów, od których napływa cała masa listów. Podobnie postąpił mały książę George, chłopiec również wysłał wiadomość do świętego Mikołaja. Choć ma 4 latka to list napisał samodzielnie.

 

 

List syna podczas spotkania z Mikołajem w Finlandii wręczył mu jego tata.  Książę William odbywa tam swoją służbową wizytę i nie mógł przepuścić okazji, by sprawić ogromną radość swojemu dziecku i przekazać jego prośbę panu z długa białą brodą. Kiedy tylko go zobaczył na jednej z ulic Helsinek od razu do niego podszedł.

 

List małego księcia wyraźnie ucieszył świętego Mikołaja. Chłopczyk podkreślił, że w tym roku był bardzo grzeczny i ma tylko jedną małą prośbę. Marzy o zabawkowym radiowozie policyjnym. Słowa malucha potwierdził jego tata i zapewnił Mikołaja, że jego syn nie sprawiał żadnych problemów wychowawczych. Święty złożył starannie liścik księcia i schował do kieszeni Wszystko na to wskazuje, że 4-letni Jerzyk znajdzie pod choinką prezent jaki sobie wymarzył.

 

kp

źródła: fakt.pl, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *