Igor Sokołowski odchodzi z TVN24. Telewizja Polska zaciera ręce!

Igor Sokołowski w TVN24 pracował w latach 2011-2015, następnie przez rok był dziennikarzem TVP Info.

Przez kolejny rok Igor Sokołowski związany był z telewizją WP, po czym w 2018 roku wrócił do TVN24. Dziś media obiegła informacja o jego odejściu ze stacji.

Jak informuje portal Wirtualne Media, dziennikarz wysłał pożegnalnego maila do współpracowników. Serwis cytuje jego fragment:

 

W ostatnim czasie wydarzyło się kilka mniejszych i większych rzeczy, które przesądziły o tym, że to już nie jest moje miejsce. Odejście to naprawdę niełatwa decyzja, ale uczciwość względem Widzów, Was i samego siebie – nie pozostawia mi innej możliwości. Złe rzeczy – chciałbym zapomnieć. Dobre – pozwolicie, zabiorę ze sobą w postaci wspomnień. Za swoje przewiny – przepraszam. Praca z Wami była przywilejem. Bardzo za to dziękuję.

 

Co ciekawe, inną część rzeczonego listu zacytowało TVP Info. Dziennikarz miał mówić o:

 

…narzucaniu ściśle zdefiniowanej narracji o zabarwieniu politycznym, co przeczy zasadzie neutralności i obiektywności dziennikarskiej.

 

W ostatnich dniach głośno było o odejściu Marzeny Rogalskiej z Telewizji Polskiej. W tekście TVP widać swego rodzaju schadenfreude, że i u konkurencji zdarzają się rezygnacje z pracy.

 

Zobacz też: TVP Kobieta. Zobacz oryginalny spot i parodię Klubu Komediowego! (VIDEO)

 

Igor Sokołowski – https://www.facebook.com/tvnfakty/

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *