KAMIL PRZERWAŁ PROGRAM i wyszedł ze studia! NORWESKA TELEWIZJA ośmieszyła STOCHA?! Miał omawiać technikę skoków narciarskich, a zrobili mu to… Zobacz żenujące wideo!

Kamil Stoch jest mistrzem olimpijskim, więc nic dziwnego, że zostaje zapraszany do zagranicznych programów sportowych, aby zdradzić tajniki skoków narciarskich. Takie zaproszenie dostał od norweskiej telewizji do programu “Emil i Ol”, gdzie miał omówić : “Jak wykonać perfekcyjny skok?” Jednak tylko on podszedł do sprawy profesjonalnie.

 

 

Nie wiedzieć czemu producenci wymyślili, że zażartują sobie z mistrza olimpijskiego. Na początku Kamil stał przed wyświetlaczem, gdzie był pokazany skok, a on po kolei omawiał, co robi skoczek, ale nagle na ekranie pojawiły się prywatne zdjęcia prezentera, co miało być śmieszne. Próbowano wmówić Stochowi, żeby mówił dalej o skokach, ale on nie chciał brać udział w tej kompromitującej farsie. Powiedział, ze nie może tego robić i wyszedł ze studia.

 

 

To miał być żart… Nigdy nie słyszeliśmy o norweskim poczuciu humoru… Teraz wiemy dlaczego. Kamil nie pokazał zakłopotania, ani wściekłości. Po prostu kiedy zrozumiał, że jego obecność w programie to powód do żartu to z niego wyszedł. Ten dowcip nie był nawet śmieszny.

 

Zobacz wideo!

https://www.youtube.com/watch?v=lCsPAuhty8Y

źródło: youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *