JURORKA została na lodzie! Wyrzucono ją z “THE VOICE OF POLAND”! Nie tylko dla niej show biznes nie jest łaskawy! Zobacz wideo!

“The Voice of Poland” to jeden z tych programów muzycznych, gdzie osoby, które wygrywają rzadko robią karierę. Jednak to zniechęca ludzi marzących o pracy na scenie, aby próbować w nim swoich sił. Od kilku edycji jedną z najlepszych jurorek programu była Maria Sadowska, to pod jej “opieką” wygrało program najwięcej uczestników. Najwyraźniej to żaden argument i nie zobaczymy Sadowskiej na fotelu jurora w najbliższym czasie!

 

Maria Sadowska ponoć miała obiecaną tę pracę na najbliższych kilka edycji, jednak nie przewidziano wtedy, że taki medialny sukces osiągnie ta sama wersja programu dla dzieci “The Voice Kids”. Tam nie ma co liczyć Maria na zatrudnienie, bo aktualne jury się sprawdza inna pewno w drugiej edycji nie ulegnie zmianie. To własnie planowana druga edycja zastąpi wersję dla dorosłych.

 

O tym i o innych wydarzeniach w show biznesie nasza reporterka opowie więcej. Nie tylko Sadowska nie ma ostatnio najlepszego czasu:

źródło: YouTube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *