Ida Nowakowska bije peany na cześć TVP. “będziesz wypluta szybciej niż myślisz’!

Podczas wczorajszej Gali “Wiktorów” Ida Nowakowska otrzymała nagrodę “Wiktora Publiczności”.

Prowadząca “Pytanie na Śniadanie” przyjmując wyróżnienie, wygłosiła mowę, w której bije peany na rzecz Telewizji Polskiej. Ida Nowakowska podkreśliła to, że TVP prezentuje ważne dla niej wartości:

 

Dziękuję za te nadrzędne, przepiękne wartości, które reprezentuje TVP. Za to, że jesteśmy częścią współtworzenia demokratycznej, wolnej, suwerennej Polski, że każdy z nas tu zebrany ma szacunek do drugiego człowieka. Wszyscy za tym stoimy i walczymy o tę wolność, tak ja za tę wolność walczy teraz Ukraina. I chciałabym w tym momencie oddać chwałę wszystkim bohaterom poległym za wolność Ukrainy. To nie tylko wolność Ukrainy, ale wolność nasza i całego świata*

 

https://www.instagram.com/idavictoria/

 

Jednak wielu widzów ma zupełnie inne zdanie na temat działań Telewizji Polskiej. Wystąpienie Nowakowskiej uznali więc za zaślepienie lub też jawną kpinę z wartości o których mówiła prezenterka:

 

Dla mnie bohaterką jest Marzena Rogalska!!!!Niestety Ty będziesz wypluta niebawem.. .szybciej niż myślisz 👈🏻😠

 

Żałosna, cyniczna hipokrytka

 

Co za żenujące wystąpienie!!! Brakowalo żebyś jeszcze ukleknela przed prezesem… tak tym który od lat szczuje na mniejszości, szczuje na drugiego człowieka. I stajesz przed nim i mówisz o wartościach TVP 😡😡😡 szczyt szczytów hipokryzji

 

Były też i tacy internauci, którzy szczerze gratulowali Idzie Nowakowskiej otrzymania nagrody “Wiktora” i zgadzali się z jej słowami:

 

Brawo! Gratulacje! Pani przemówienie super mądre 👏

 

Ida gratuluję💓💓💓💓💓jesteś Wyjątkową Kobietą🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 

Inteligentna, utalentowana, elokwentna, wrażliwa, z pozytywną energią i poczuciem humoru. Dobra, dobra za dużo cukru 😉 😁 Ale uwielbiam Panią, jako prowadzącą.

– pisali.

 

Zobacz też:

Wyleciał z pracy za wywiad z Korwinem-Mikke. Słuchacze oburzeni decyzją!

 

https://www.instagram.com/p/CbyoFISIzX3/

 

*cyt. za onet.pl

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.