3-letnia Helena Dowbor trafiła do szpitala. “Było poważnie, Jako matka satnęłam przed ważnym wyborem.” przyznaje Koroniewska.

Joanna Korniewska i Maciej Dowbor są rodzicami dwóch córek 12-letniaj Janiny i 3-letniej Heleny.

Jeszcze do niedawna Dowborowie z rzadka pokazywali córki, teraz dzieje się to coraz częściej. Na publikowanych zdjęciach można zobaczyć Janinę [tutaj] czy Helenę Dowbor [tutaj].

 

Także tym razem mała Helenka stała się bohaterką wpisu Joanny Koroniewskiej. Dziewczynka trafiła do szpitala, a jej mama na Instastory napisała:

 

Było poważnie. Jako matka stanęłam przed ważnym wyborem. Musiałam zostać.

 

Helena Dowbor szpital
z Helenką w szpitalu https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

Akurat tego dnia Koroniewska została zaproszona do Łodzi na galę konkursu See Bloggers . Jak się później okazało, Joannie przyznano nagrodę, do Łodzi jednak pojechał Maciej Dowbor.

Joanna Koroniewska została z córką w szpitalu. Nie zdradziła, co było powodem hospitalizacji. Uspokoiła jedynie internautów, że niebezpieczeństwo minęło:

 

Mała śpi. Uspokajam wszystkich, że stan jest opanowany ale… nie było łatwo. I dlatego tym bardziej taka decyzja musiała być podjęta.

 

 

Korzystając z okazji aktorka podziękowała mężowi za jego wsparcie i współpracę:

 

I niestety nie mogłam tam być.
Bycie mamą nie jest łatwe. Bycie mamą to ciągła walka kompromisów. Ale Wiem jedno, że NIC nie dzieje się w życiu przypadkiem.
My z małą w szpitalu a to mój mąż odbiera tę nagrodę ! I wierzcie lub nie, ale połowa jak nic należy się jemu! 👏❤️

– napisała.

 

https://www.instagram.com/p/CQ29oN9F_gl/

3 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.