Kamil Labudda – kim jest znany Youtuber Budda? Wiek, wzrost i życie prywatne

Jeśli jesteś miłośnikiem motoryzacji z całą pewnością słyszałeś o Kamilu Labuddzie. To mężczyzna, który zrobił w internecie oszałamiającą karierę prowadząc własny kanał YouTube o tematyce motoryzacyjnej. To niezwykle charyzmatyczna postać, która lubi pomagać innym. Co wiadomo o jego życiu i karierze? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Kamil Labudda – życiorys, wiek, wzrost i miejsce urodzenia

Kamil Labudda urodził się 15 lutego 1998 roku w Krakowie. Oznacza to więc, że obecnie mężczyzna ma 26 lat. Należy do grona wysokich mężczyzn. W sieci znajdziemy informację, że ma 191 centymetrów wzrostu. Jest osobą, która od najmłodszych lat interesowała się motoryzacją. Pierwszy raz za kółkiem usiadł w wieku 16 lat. Choć obecnie zarabia miliony jego pierwszy samochód kosztował 2500 zł. Przez pewną część swojego życia zmagał się z problemami finansowymi – miał długi wynikające z życia ponad stan. Zdecydował się wówczas na wyjazd za granicę i pracę na zmywaku. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez (@budda.7)

Kamil Labudda – kariera

Kamil Labudda, szeroko znany jako Budda, to polski YouTuber, który zdobył ogromną popularność dzięki swojemu kanałowi Budda TV. Początkowo prowadził Instagram o tematyce motoryzacyjnej, ukrywając swoją tożsamość. Dopiero później założył kanał na YouTube, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Jego kanał Budda TV obserwuje obecnie 2,2 miliona subskrybentów. Na filmach publikowanych na jego kanale prezentuje swoje samochody, testuje nowe modele, bierze udział w wyścigach i pokazuje swoje codzienne życie. Znany jest również z organizowania loterii dla swoich obserwujących, podczas których mogą oni wygrać naprawdę wartościowe nagrody. Bardzo ważnym aspektem działalności Buddy są również akcje charytatywne. Przekazywanie wysokich kwot na WOŚP czy wręczanie prezentów przechodniom to tylko niektóre z jego wyczynów, przez które zgromadził ogromną publiczność. Kolejną bardzo znaną akcją, o której mówiły media w całym kraju było pozostawienie przed domem dziecka skrzynię, wypełnioną imponującą sumą – aż 100 tysiącami złotych, uzupełnioną słodyczami. O YouTuberze powstał również pełnometrażowy film “Budda. Dzieciak ‘98”.

Kamil Labudda – rodzina

Nie da się ukryć, że życie Kamila Labuddy nie było kolorowe a on sam obecnie nie utrzymuje żadnych kontaktów ze swoją rodziną. W jego życiu pojawiły się liczne dramatyczne sytuacje – gdy był dzieckiem jego mama i babcia miały wypadek samochodowy, w którym on również brał udział. Gdy miał 18 lat jego matka wyrzuciła go z domu. Jeśli zaś chodzi o ojca znanego YouTubera – mężczyzna cierpiał na chorobę alkoholową, w wyniku której zmarł. 

Kamil Labudda – życie prywatne. Z kim jest związany?

Budda jest osobą niezwykle stałą w uczuciach. Mimo młodego wieku pozostaje w stałym związku. Jego wybranką jest piękna blondwłosa kobieta, którą Kamil określa pieszczotliwie “Grażynką”. Warto jednak mieć świadomość, że nie jest to prawdziwe imię kobiety. Partnerka Buddy ma na imię Aleksandra. Budda niejednokrotnie podkreśla, że kobieta była z nim nawet gdy był biedny i nikomu nieznany. Obecnie partnerka Kamila również cieszy się zainteresowaniem i sympatią widzów a jej konto na Instagramie śledzi prawie 400 tysięcy osób. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez (@budda.7)

Kamil Labudda – Facebook i Instagram

Z racji wykonywanego zawodu influencera motoryzacyjnego Kamil Labudda jest osobą bardzo aktywną w sieci. Poza kanałem na YouTube, na którym publikuje filmy jest również obecni na Instagramie. Jego profil @budda.7 obserwuje 2,3 miliona użytkowników. Jest również obecny na Facebooku. W odróżnieniu od innych celebrytów nie prowadzi jednak strony fanowskiej lecz grupę zrzeszającą jego fanów. Liczy ona 149 tysięcy członków. 

Kamil Labudda – ciekawostki z życia

  • Pomimo finansowego sukcesu, Labudda zachowuje autentyczność i bliskość z fanami. Jego oddani obserwatorzy podkreślają, że jest jedynym, którego bogactwo nie wpłynęło na jego osobowość.
  • Labudda prywatnie przyjaźni się z innym Youtuberem – Boxdelem. 
  • Niedawno wystartował z nowym projektem, linią napojów energetycznych DOZE.