Ewa Drzyzga w szokującej metamorfozie. Wygląda przerażająco!

54-letnia Ewa Drzyzga największą popularność zyskała dzięki talk show “Rozmowy w Toku. Dziennikarka program ten prowadziła w latach 2000–2016.

Od września 2020 r. Ewa Drzyzga jest jedną z prowadzących program “Dzień Dobry TVN” i występuje w duecie z Agnieszką Woźniak-Starak. 

Dziennikarka zatem jest kojarzona z poważną i wyważoną tematyką. Tymczasem dziś zaprezentowała swoją szokującą metamorfozę.

 

screen – https://www.instagram.com/ewa_drzyzga/

 

Drzyzga raczej nie eksperymentuje z wyglądem, jednak na Zamku Królewskim Niepołomice zdecydowała się na znaczącą zmianę. Otóż prezenterka została poproszona, by wystąpić w roli Białej Damy.

I tak kobieta pokazała się w białek kreacji z welonem, siwymi włosami i białym makijażem. Wyglądała przerażająco choć też fascynująco. 

 

Mój pierwszy raz. Jako Biała Dama miałam zaszczyt pojawić się w komnatach pewnego zamku… było strasznie i śmiesznie. Dzięki za pomysł @dziendobrytvn, za stylizację @kamilapicz_fashionstylist i za charakteryzację @mariaflorczyk za realizację @iza.kaczynska za towarzystwo #andrzejsoltysik a Wy ile przebiórek na #halloween macie na swoim koncie? Podzielicie się zdjęciami? @zamekwniepolomicach

– podpisała swoje nagranie. 

 

Jak Wam się podoba końcowy efekt?

 

>>>Chrystoreka zamiast Halloween. Kontrowersyjny pomysł Kościoła!

 

screen – https://www.instagram.com/ewa_drzyzga/

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ewa Drzyzga (@ewa_drzyzga)

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.