Ewa Chodakowska ma pożyczoną córkę. Dziewczyna wprowadza się do jej domu!

Przez wiele lat Ewa Chodakowska zbywała temat macierzyństwa. Ostatnio jednak wprost zaczęła mówić, że nie planuje powiększenia rodziny.

Z tego powodu Ewa Chodakowska spotkała się nie tylko z krytyką, ale i hejtem. Jednak pomimo swojej zadeklarowanej bezdzietności, trenerka matkuje swojej pożyczonej córce.

 

https://www.instagram.com/chodakowskaewa/

 

W lipcu pochwaliła się, że sprawiła jej bardzo drogi prezent – kupiła mieszkanie w tym samym domu, gdzie ma własny apartament [zobacz tutaj]. Teraz przyszedł czas na przeprowadzkę.

 

https://www.instagram.com/chodakowskaewa/

 

Wczoraj Ewa Chodakowska poinformowała, że jej pożyczona córka, czyli Vanessa Florczak (córka siostry Ewy) przeprowadza się do Warszawy. Rozpocznie tu studia na kierunku dietetyk kliniczny i zamieszka w sprezentowanym przez trenerkę mieszkaniu:

 

Dziś podwójne świętowanie .. Moja POŻYCZONA CÓRCIA się WPROWADZA pare pięter niżej – jesteśmy wciąż na etapie urządzania – i co równie ważne, już za chwile odpala wrotki na WARSZAWSKIM UNIWERSYTECIE MEDYCZNYM 🤩🤩🤩

 

Pękam z dumy!! 🤩🤩🤩

 

Lata pracy, z nosem w książkach (nierzadko nawet podczas familijnych obiadów) opłaciły się z nawiązką 🔝🔝🔝

 

Vanessa Florczak trenowała łyżwiarstwo sportowe. Razem z Ewą Chodakowską brała udział w kampanii Adidasa. Kilka lat temu miała operację na guza mózgu [zobacz tutaj].

 

https://www.instagram.com/p/CT-Lka8saFW/

 

https://www.instagram.com/p/B9KW-aWhaqQ/

4 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.