Edyta Zając – kim jest była żona Jakuba Rzeźniczaka? Ile ma lat i kiedy brali ślub?

Śledząc karierę polskich celebrytek niejednokrotnie możemy odnieść wrażenie, że stały się znane ze względu na związki, które zawierały. Gdy jednak przyjrzymy się bliżej ich karierze okazać się może, że osiągnęły sporo całkowicie samodzielnie. Doskonałym przykładem jest Edyta Zając. Choć większość z nas kojarzy ją jako byłą partnerkę Jakuba Rzeźniczaka, ma ona na swoim koncie wiele sukcesów jako modelka. Nic więc dziwnego, że wiele osób interesuje się jej osobą i chce dowiedzieć się o niej czegoś więcej. Dlatego też przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym znajdziesz najważniejsze informacje na temat życia prywatnego oraz kariery zawodowej Edyty Zając. Sprawdź co udało nam się ustalić!

Edyta Zając – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Edyta zając urodziła się 20 czerwca 1988 r. w Łodzi. Swoją karierę modelingową rozpoczęła bardzo wcześnie, mając zaledwie 14 lat. Planowała studia dziennikarskie jednak jej praca modelki wiązała się z licznymi kontraktami i wyjazdami, przez co nie była w stanie kontynuować swojej edukacji w tym kierunku. Wiele osób interesuje wzrost Edyty Zając. W sieci możemy znaleźć informację, że ma 178 centymetrów wzrostu. Jest to jak najbardziej prawdopodobne, ponieważ w modelingu promowane są przede wszystkim kobiety wysokie.

Edyta Zając – kariera

Edyta Zając to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich modelek, która odniosła sukces zarówno w kraju, jak i za granicą. Jej kariera rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy po raz pierwszy przekroczyła próg agencji New Age. Od tego czasu zaczęła odnosić sukcesy w światowym i polskim modelingu, chodząc po wybiegach projektantów i marek, takich jak: Łukasz Jemioł, Dawid Woliński, Bohoboco, Paprocki & Brzozowski czy Robert Kupisz. Występowała również jako modelka w makijażowo-fryzjerskich tutorialach Magdaleny Pieczonki. Jej przełomowym sukcesem był występ w reklamie perfum marki Kenzo „Flower”. W 2014 roku była finalistką konkursu Miss Polonia, reprezentując województwo łódzkie. Choć finał konkursu został odwołany, Edyta Zając nie straciła zapału do pracy i rozwoju. W 2017 roku wzięła udział w drugiej edycji programu TVN Agent – Gwiazdy, a w 2020 roku w parze z Michałem Bartkiewiczem wygrała jedenastą edycję programu Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W 2023 roku prowadziła program reality show TVN 7 “True love”

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Edyta Zając (@edyta_zajac)

Edyta Zając – rodzina

O rodzinie Edyty Zając wiadomo stosunkowo niewiele. W sieci możemy znaleźć informację o tym, że jest córką Mariana i Stanisławy Zająców. Nie wiemy jednak kim są jej rodzice oraz czym się zajmują. W wywiadach podkreślała jednak, że zawsze mogła liczyć na ich wsparcie w swojej karierze modelki. Edyta Zając ma brata Marcina. Nie udało nam się jednak ustalić ile lat ma mężczyzna.

Edyta Zając – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Życie uczuciowe Edyty Zając od zawsze budziło zainteresowanie mediów co spowodowane było jej związkiem ze znanym piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. Para poznała się jeszcze w czasach szkolnych jednak ich związek miał swój początek w 2013 roku. Po trzech latach zdecydowali się na ślub, który odbył się w bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi. Mimo hucznej oprawy oraz pięknych kreacji i strojów małżeństwo nie okazało się szczęśliwe i nie przetrwało próby czasu. Do rozwodu doszło w 2020 roku. Po zakończeniu małżeństwa z Rzeźniczakiem w sieci pojawiało się wiele doniesień i spekulacji dotyczących nowych relacji Edyty Zając. Ostatecznie potwierdziła ona, że jest związana z aktorem Michałem Mikołajczakiem, znanym z roli mecenasa Dariusza Żbika w serialu “Na Wspólnej”. Miało to miejsce pod koniec sierpnia 2022 roku.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Edyta Zając (@edyta_zajac)

Edyta Zając – dzieci

Wiele osób, które śledziły związek Edyty Zając i Rzeźniczaka zastanawiało się, czy para doczekała się wspólnego potomstwa, co wynikało między innymi z faktu doniesień o ciążach kolejnych partnerek piłkarza. Niemniej jednak para ta nie doczekała się wspólnego potomstwa. Edyta Zając nie posiada więc własnych pociech a temat rodzicielstwa należy do tych, których nie porusza w wywiadach. Nie wiemy więc, czy zamierza być mamą. Pozostaje nam zaakceptować jej prawo do prywatności i czekać na rozwój wydarzeń.

Edyta Zając – Facebook i Instagram

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach obecność w sieci pozwala celebrytom nie tylko budować zainteresowanie swoją osobą ale również zarabiać. Aktywne prowadzenie swoich profili w social mediach oraz promowanie różnego rodzaju produktów przynosi realne zyski. Nic więc dziwnego, że Edyta Zając jest aktywna na portalach społecznościowych. Posiada profil na Facebooku, który obserwuje obecnie 21 tysięcy osób. O wiele lepiej radzi sobie na Instagramie gdzie jej konto jest śledzone przez 150 tysięcy osób. Znajdziemy je pod nickiem @edyta_zajac.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Edyta Zając (@edyta_zajac)

Edyta Zając – ciekawostki z życia

W sieci aktywnie działa psychoterapeutka, która nosi to samo imię i nazwisko co modelka. Prowadzi swoją stronę internetową i blog  W związku z tym, kobiety są bardzo często mylone, przez co zdarzyło się już wiele ciekawych a jednocześnie zabawnych sytuacji. Warto również podkreślić o tym, że wiele osób uważa, że Edyta Zając była z Jakubem Rzeźniczakiem dla pieniędzy tymczasem przez cały czas trwania małżeństwa pary Edyta zarabiała więcej niż znany piłkarz.