Pilny komunikat od Antka Królikowskiego. To może oznaczać tylko jedno!

W ostatnich dniach Antoni Królikowski – delikatnie mówiąc – nie ma dobrej prasy.

Po tym jak jego żona urodziła, serwis Pudelek poinformował, że para się rozstała. Sensacyjne doniesienia skomentowała zarówno Joanna Opozda [tutaj], jak i Antek Królikowski [tutaj]. Jednak szczegóły zostawili dla siebie.

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/

 

W środę 2 marca 2022 r. miała też miejsce premiera pierwszego odcinka programu “Przez Atlantyk”, gdzie jednym z uczestników jest właśnie Antonii. Show nagrywane było jeszcze w listopadzie 2021 roku, a dopiero teraz uczestnicy mogli udzielać informacji na temat programu. Pojawiły się też pierwsze oceny tego show po jego emisji.

 

– Żeby się napić głupiej kawy człowiek musi się tyle naj…ać, a i tak to wszystko wyp…ala. Krew w piach! Pier…ę to! – taką wiązankę z ust Antka Królikowskiego usłyszeliśmy niemal na samym początku nowego show TVN-u.

– czytamy w Teleshow.

 

Z kolei aktorka Maja Hirsh przyznała, że rejs z Królikowskim wymagał sporo kompromisów:

 

Trochę Antek Królikowski dał do wiwatu…

 

No ciągle chciał, żebyśmy grali w jakieś gry, ciągle po prostu był aktywny, po prostu był nie do zabicia. Nosiło go, cały czas machał tymi rękami, cały czas chciał coś organizować, a ja miałam tak, że chciałam po prostu tam być*

 

I tak, po tym wszystkim, co się ostatnio wokół niego działo, Antek Królikowski wydał ważny komunikat.

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/

 

Na instastory zamieścił swoje zdjęcie, a także gifa – króliczka machającego łapką i podpis “goodbye”.

 

To może oznaczać tylko jedno! Najprawdopodobniej Antoni na jakiś czas opuści social media i skoncentruje się na swoich sprawach w realu.

 

Wydaje się jednak, że i mina aktora i forma graficzna tego komunikatu są niepoważne. Nie widać tu żadnej pokory wobec zaistniałej sytuacji…

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/

 

*cyt. pudelek