28 września 2023

WIENIAWA I KRÓLIKOWSKI to MIŁOŚĆ NA POKAZ? Aktor opublikował zdjęcie z gwiazdą Rodzinki.pl. Zobacz zdjęcia, które publikują w sieci!

Anet Królikowski, syn Kusego z “Rancza” i Grażynki z “Klanu” nie raz był już w związku, co więcej zawsze z kimś z show biznesu. Tym razem jest tak samo, Julia to czysty przykład celebrytki, dziewczyna, która od studiów aktorskich woli bywać i grywać w jednym serialu. No cóż Antek zawsze miał słabość do niedojrzałych dziewczyn…ciekawe dlaczego.

 

Choć długo zaprzeczali o ewentualnym romansie, to dziś publikują tyle zdjęć w sieci z obrazkiem swojej wielkiej miłości, że nikt nie ma już chyba żadnych wątpliwości. Najnowsze  wstawił Antek, na którym obejmuje Julię Wieniawę i pieska. Zdjęcie opisał hashtagiem “szalona miłość”. No tak, szaleństwo aż bije po oczach… Przeglądając ich wspólne zdjęcia mamy wrażenie, że któremuś z nich zależy na wypromowaniu się na tym związku. Że ona ma parcie na szkło, to widać, ale Antek? Związek z kimś na świeczniku na pewno mu nie zaszkodzi.

Zobaczcie zdjęcia i oceńcie, czy to jest miłość, czy to jest ściemnianie?

 

 

Dodaj komentarz