OSTRY POCZĄTEK 11 sezonu “PRZYJACIÓŁEK”! Od porodu, poprzez ślub i ogromnej awantury między bohaterkami! Na FANÓW czekają duże emocje i nowe posatcie!

“Przyjaciółki” to jeden z ulubionych polsatowskich seriali – szczególnie kobiet. Długo widzowie musieli na niego czekać, bo następny 11 sezon rozpocznie się 1 marca. Produkcja postanowiła wynagrodzić tęsknotę fanek i od pierwszych odcinków będą na ekranie duże emocje! Poród, ślub, rozstanie… To nie wszystko, co spotka nasze “Przyjaciółki”!

 

Pierwszy odcinek rozpocznie się od ujęć w szpitalu. Zuza (Anita Sokołowska) zostanie mamą. Do macierzyństwa podejdzie jak do zarządzania firmy. Wszystko będzie miała zaplanowane, co do każdej minuty, co będzie też dosyć zabawne, bo dziecko nie będzie chciało “współpracować”. Ponoć widzowie w końcu dowiedzą się, kto jest ojcem jej dziecka i będzie to Janek (Marek Bukowski.

 

Przed Anka (Magdalena Stużyńska) niewygodna wizyta jej matki Haliny (Maria Winiarska). Przez to będzie z mężem (Bartkiem Kasprzykowskim) mieć na pieńku. Nie chodzi tylko o wtrącanie się matki Anki we wszystko, ale “przyjaciółka” odkryje tajemnicę rodzinną, która boleśnie wpłynie na jej życie.

 

Patrycja (Joanna Liszowska) wyjdzie za mąż za Wiktora (Pawła Deląg), ale zabraknie na uroczystości jej przyjaciółek. Kobiety nie akceptują wyboru Pati z czego wyniknie straszna awantura. Dziewczyny nie będą świadkami ceremonii, co nie przeszkodzi Patrycji na wzięcie ślubu z ukochanym. Na ślubie pojawi się “stara” przyjaciółka Wiki (Roma Gąsiorowska) ze starych lat i zapewne jej wątek będzie miał na celu nieco pokrzyżować szczęście przyjaciółek. Tylko, że nie wiadomo czy się pogodzą.

 

Inga (Małgorzata Socha) postanowiła znaleźć miłość przez internet, co będzie trochę ryzykowne. Będzie masowo chodzić na randki. W końcu zainteresuje ją internauta, który nie będzie miał nawet zdjęcia. Wymieniane wiadomości bardzo zaangażują Ingę. Tylko czy nie będzie miała z tego kłopotów?

 

W nowym sezonie pojawi się kilka nowych postaci, w których wcielą się Roma Gąsiorowska, Wojciech Mecwaldowski i Jan Wieczorkowski. Nowe losy “Przyjaciółek” od 1 marca w każdy czwartek o 21.10.

 

Będziecie oglądać?

źródło: swiatseriali.interia.pl, instagram.com, youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *