Czy DODA obraziła się na OWSIAKA?! Po aferze z SUKIENKĄ w TVN teraz DODA mówi, że… (VIDEO)

Na kilka dni przez 26 Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pojawiła się wątpliwość, czy Doda – wpierająca WOŚP już od 20 lat – nie wycofa się z udziału!

 

A poszło o sukienkę, którą wokalistka przekazała na aukcję WOŚP! Sama Doda tak opisała konfliktową sytuację na swoim facebookowym profilu:

 

“W grudniu zostałam zaproszona przez sztab WOŚP do studia telewizji, by na żywo przekazać suknię, w której zaśpiewałam “Niech żyje Bal” na festiwalu w Opolu 2017. Dziś mój management został poinformowany, że TVN nie zgadza się na transmisję tej aukcji.

Czy naprawdę animozje z “prezenterką” Agnieszką, która przegrała proces – a sąd uniewinniając mnie, dał jasny dowód na jej kłamstwa – są ważniejsze niż ten szczytny cel?! Czy fakt, że stacja uwierzyła w te oszczerstwa i mnie ocenzurowano ma odbijać się na potrzebujących?

Czy pomoc innym jest mniej ważna niż układ w TVN? Rozumiem, że dany mi „ban” uniemożliwia te 30 sekund, które sztab chciał poświęcić mi na antenie? Szkoda, że nie działało to podobnie w kwestii materiałów godzących w moje dobre imię.

 

W związku z “banem” Dody, media zaczęły spekulować, czy piosenkarka w ogóle wystąpi na planowanym w ramach WOŚP koncercie w Kielcach?

Jak się okazało Doda nie wycofała swojego udziału, a po koncercie udzieliła nam wywiadu!

Czy zatem Doda “obraziła się” na Jerzego Owsiaka i czy planuje udział w kolejnym finale WOŚP?

Zobaczcie Video!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *