DODA JUŻ na planie “PITBULLA”! Mamy zdjęcia! Mówi się o romansie z Dorocińskim…

Najnowsza i zarazem ostatnia część kasowego filmu “Pitbull” od początku powstaje w obliczu skandalu. Najpierw zrezygnował reżyser i scenarzysta Patryk Vega. Później zrezygnowała większość pierwotnej obsady, pokazując tym samym lojalność wobec twórcy. Wszystko niby przez Dodę, która przecież pierwsza została zaangażowana do obsady, ale kto za tym show biznesem nadąży….

 

W każdym razie po tym jak rolę reżysera przejął Władysław Pasikowski, który reżyserował np. PSY, do obsady powróciła postać, którą w pierwszej części filmu grał Dorociński. Świetny reżyser i powrót aktora do formatu osłodziło fanom odejście Vegi i tym samym nadało filmowi nowej marki.

 

Nie ma co ukrywać, że największą gwiazdą ostatniej części Pitbulla: Ostatni Pies będzie Doda nie tylko ze względu na główną rolę, ale też na to jak popularną jest gwiazdą. Celebrytka już od jakiegoś czasu publikuje na swoim koncie na Instagramie zdjęcia z planu, więc film w końcu powstaje. Coraz więcej się słyszy o tym, że w scenariuszu będzie wątek namiętnego romansu postaci Dody i Dorocińskiego. Plotki z planu sprawiają, że wszyscy są ciekawi nowego Pitbulla, może się okazać, że rezygnacja Vegi to najlepsze, co mogło się temu filmowi zdarzyć i jakoś jesteśmy o tym przekonani.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *