Doda (Dorota Rabczewska) – kim jest partnerka Dariusza Pachuta? Wiek, wzrost i kariera

Jeśli chodzi o polskie piosenkarki, które odniosły spektakularny sukces Doda, czyli Dorota Rabczewska nie ma sobie równych. To prawdziwa królowa popu, która utrzymuje się na fali popularności już od wielu, wielu lat. Nic więc dziwnego, że jej postać budzi zainteresowanie. Fani są ciekawi zarówno jej życia prywatnego, jak i zawodowego. Wiedząc o tym przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Dody.

Doda- życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Doda, a właściwie Dorota Aqualiteja Rabczewska to nie tylko piosenkarka, ale również autorka tekstów, producentka, aktorka oraz osobowość medialna. Urodziła się 15 lutego 1984 w Ciechanowie. Z tym miastem związane było jej całe dzieciństwo. Od 1987 roku chodziła do przedszkola, a później do zerówki w SP nr 6 w Ciechanowie. W 1991 roku zaczęła uczyć się w Społecznej Szkole Podstawowej oraz w szkole muzycznej I stopnia. Doda studiowała psychologię kliniczną jednak przerwała studia. Uczęszczała także do Studium Wokalnego Elżbiety Zapendowskiej. Swój debiut sceniczny miała podczas rozpoczęcia roku szkolnego, gdzie wystąpiła solowo z piosenką “Jestem sobie ogrodniczka”. Następnie często brała udział w różnego rodzaju konkursach wokalnych odbywających się w okolicy i nierzadko osiągała sukcesy. Niewiele osób wie, że Doda była związana również ze sportem. Od 1997 roku trenowała lekkoatletykę. Jak sama wspomina w wywiadach, musiała zdecydować, czy związać swoją karierę zawodową z muzyką czy ze sportem. Na szczęście dla jej fanów, wygrała miłość do śpiewu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez AQARIA (@dodaqueen)

Dorota Rabczewska – kariera

Doda rozpoczęła swoją karierę muzyczną w 2000 roku, kiedy została wybrana jako wokalistka zespołu Virgin. Pierwszy album, który został zatytułowany po prostu „Virgin”, pojawił się już dwa lata później i zdobył miano złotej płyty. Kolejna płyta  „Bimbo” ukazała się w 2004 roku. W albumie znalazły się m.in. takie hity, jak „Dżaga”, „Kolejny raz” oraz „Nie zawiedź mnie”, a sam krążek znalazł się na pierwszym miejscu listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce i uzyskał platynowy status. W 2007 roku zespół rozpadł się a artystka zaczęła solową karierę. Na przestrzeni lat wydała wiele albumów, które odniosły sukces. W 2020 roku przerwała na chwilę swoją karierę muzyczną i zajęła się produkcją filmu “Dziewczyny z Dubaju”. W ostatnim czasie artystka skupiła się na promocji swojego najnowszego albumu “Aquaria”, który ukazał się w 2021 roku. Na albumie znajduje się 18 utworów, w tym takie hity jak “Nie żałuję” czy “Fake Love”

Doda – rodzina

Rodzicami Doroty Rabczewskiej są Wanda i Paweł Rabczewscy. Jej ojciec znany jest z sukcesów na tle sportowym. Zdobył medal na mistrzostwach świata w podnoszeniu ciężarów. Doda posiada przyrodnie rodzeństwo. Brata, który jest nieślubnym synem jej matki o imieniu Rafał. Mężczyzna przez pewien czas pełnił rolę menedżera koncertowego swojej przyrodniej siostry. Ma również przyrodnie rodzeństwo ze strony ojca – siostrę Paulinę oraz brata Grzegorza.

Doda – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Życie osobiste Doroty Rabczewskiej było bardzo burzliwe i niestety, nie zawsze szczęśliwe. Jej liczne związki kończyły się zazwyczaj dość szybko a piosenkarka niejednokrotnie była źle traktowana przez swoich partnerów. Jej pierwszym mężem był Radosław Majdan ówczesny piłkarz polskiej reprezentacji. Para pobrała się w 2005 roku lecz zaledwie trzy lata później Doda poinformowała media o złożeniu pozwu rozwodowego. Następnie była związana z wokalistą zespołu Behemoth, Adamem “Nergalem” Darskim. Piosenkarka dzielnie wspierała go gdy zmagał się z białaczką, kiedy jednak wyzdrowiał, zakończył związek z Dodą. Kolejnymi jej partnerami byli Błażej Szychowski oraz Emil Haidar, jednak każdy z tych związków zakończył się po zaledwie kilku miesiącach. Doda powtórnie wyszła za mąż za producenta filmowego Emila Stępnia. Para wzięła ślub kościelny w 2018 roku. Ten związek również się zakończył a Dorota Rabczewska przyznała, że jej były już mąż stosował wobec niej przemoc psychiczną co przypłaciła depresją i stanami lękowymi. W listopadzie 2022 potwierdziła swój związek z podróżnikiem Dariuszem Pachutem.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez AQARIA (@dodaqueen)

Dorota Rabczewska – dzieci

Dorota Rabczewska nie posiada dzieci. W wywiadach, których udziela wielokrotnie podkreśla, że jest to jej świadoma decyzja, ponieważ nie czuje potrzeby bycia matką i uważa, że nie byłaby w stanie poświęcić swoim pociechom tyle uwagi i czasu, ile potrzebują dzieci by prawidłowo się rozwijać.

Doda – Facebook i Instagram

Doda jest artystką, która doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotna w dzisiejszych czasach jest obecność w sieci. Dlatego też posiada aktywne, rozbudowane profile w mediach społecznościowych. Na Facebooku jej konto fanowskie Doda obserwuje obecnie 727 tysięcy osób. Na Instagramie piosenkarka posiada swój profil @dodaqeen, który obecnie śledzi 1,7 miliona obserwujących. Piosenkarka publikuje na nim zdjęcia z tras koncertowych, ujęcia z teledysków ale również prywatne zdjęcia z domowego archiwum. Często również komunikuje się ze swoimi fanami za pomocą insta story.

Doda- ciekawostki z życia

Dorota Rabczewska może poszczycić się bardzo wysokim ilorazem inteligencji, dlatego też jest członkinią Mensy. Niewiele osób wie także, że kobieta posiada pierwszą grupę inwalidzką ze względu na problemy z kręgosłupem, z którymi się zmaga.