30 września 2023

Doda CAŁA WE KRWI?! To jest już koniec… Co dalej zrobi “KRÓLOWA”? Fani są przerażeni… (zdjęcie)

Ostatnio życie prywatne Dody wygląda, jakby zostało wyjęte ze scenariusza… Celebrytka jest ukazywana w mediach jako kryminalistka, z czarnym paskiem na oczach z coraz śmielszymi oskarżeniami. Nawet nie używa się jej pseudonimu artystycznego, ale nazywa się ją “Dorotą R”.

 

Gwiazda robi dobrą minę do złej gry i nie boi się wyśmiewać wszystkich doniesień i samego poszkodowanego Emila Haidara. Po tym jak opublikowano zdjęcia z zatrzymania piosenkarki, już nic jej fanów nie zaskoczy… Na Instagramie pojawiło się zdjęcie “ochlapanej” krwią twarzy celebrytki. To jest już koniec – koniec zdjęć “Pitbulla”, w którym Rabczewska gra jedną z głównych ról. Co dalej? Piosenkarka chce się realizować jako producentka i już ogłosiła współpracę z samym Smarzowskim! To znaczy, ze jej nazwisko zaczyna coś znaczyć w branży filmowej.

 

 

Zdjęciem z “krwistą twarzą” celebrytka ogłosiła, że film został już zmontowany i że rezultat zobaczymy w 2018 roku. Idolka wystraszyła tym zdjęciem swoich fanów, którzy dali temu wyraz w komentarzach.

 

“Śliczna jak zawsze ale Doda w krwi to nie Doda którą kocham,bo ta doda jest straszna 😮 .Ale i tak kocham <3 “.

“Hahah dobrze że napisałaś że to zdjecie z planu bo by bylo ze zabiłaś E.”

“Strach się bać.”

 

Trzeba przyznać, że ta sprawa z byłym narzeczonym idealnie wkomponowała się w promocję kryminalnego filmu. Bo teraz nie tylko na ekranie Doda jest “niebezpieczną kobietą”, być może poniekąd Emil H. zrobił jej przysługę…

 

My mamy nadzieję, że takie straszne sceny będą tylko w filmie i Doda w realnym życiu udowodni swoją niewinność.

 

Zobacz zdjęcie – przerażające, prawda?

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz