Dariusz Pachut z “odważnym” wyznaniem. Napisał TO o sobie i Dodzie!

W 2022 roku Dorota Rabczewska była bohaterką reality show “Doda. 12 kroków do miłości”, w którym miała wybrać dla siebie partnera.

Finał jednak okazał się zaskakujący, bo Doda stwierdziła, że jest zakochana i to w kimś z poza programu. Widzowie byli oburzeni takim rozstrzygnięciem, a wiele osób czuło się oszukanych. Pod koniec listopada 2022 r. stało się jasne, że piosenkarka jest w związku ze sportowcem – Dariuszem Pachut. To wtedy para wybrała się razem do Wietnamu. 

Jednak pomimo tego, że na profilu Dody pojawiały się pełne entuzjazmu relacje, to sam Pachut nie wydawał się tak samo zaangażowany. O Dodzie mówi per “mysz”, pozwalał sobie też na zaskakujące komentarze

Teraz jednak coś się zmieniło!

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

15 lutego Dorota Rabczewska skończy 39 lat (urodziła się w 1984 roku) i z tej okazji Pachut zabrał ją do Austrii. Doda była bardzo podekscytowana tym wyjazdem, bo jak mówi – pierwszy raz w życiu jest na nartach za granicą.

Na profilu gwiazdy oraz jej partnera pojawia się więc wiele relacji z tego wyjazdu, a szczególną uwagę zwraca najnowszy wpis Dariusza.

Tym razem sportowiec pokusił się o bardziej odważne wyznanie!

 

Wszędzie dobrze ale RAZEM najlepiej 🐭&🐹

– napisał.

 

Co sądzicie o tym wyznaniu? 🙂

 

>>>Kurzajewski napisał TO w swoje urodziny. Paulina Smaszcz się WŚCIEKNIE?

 

https://www.instagram.com/dariuszpachut/

 

https://www.instagram.com/p/Cog8NvLtJMx/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.