Asię Koroniewską wzięło na wspominki! Pokazała STARE zdjęcie z CICHOPEK i Rosati! Te buty…te kreacje…CZAS działa na ich korzyść! Zobacz!

Joanna Koroniewska już jakiś czas temu odeszła z “M jak miłość”, aby rozwijać swoją karierę aktorską w innym kierunku. Niestety nie do końca się to udało i trudno wymienić jakąś inną jej role niż “Małgosi Mostowiak”. Asia pod koniec swojej pracy na planie w końcu zmieniła wizerunek i stała się seksowną blondynką. Teraz już trudno skojarzyć sobie jak wyglądała wcześniej. Sama o tym przypomniała…

 

Na swoim InstaStory opublikowała zdjęcie z Kasią Cichopek i Weroniką Rosati czyli z dawnymi koleżankami z pracy.

Kasia ma na sobie bardzo niekorzystną sukienkę jak na starsza panią, szpilki “do szpica”, niebieski makijaż i koczek – loczek. Rosati w porównaniu do dziewczyn wygląda dosyć korzystnie. Nie potrafimy zrozumieć historii bluzki Joanny. Przezroczysty bezrękawnik z golfem , wyraźnie przebijający stanik i kozak do tego… to nie była dobra stylizacja.

 

Oczywiście Asia sama z siebie się śmieje i faktycznie zdjęcie z przeszłości zawsze przywołuje uśmiech i niedowierzanie.

Chyba każdy ma takie zdjęcia z przeszłości, które dzisiaj woli nie pokazywać. Coś co kiedyś wydawało nam się szalenie modne…dziś już takie nie jest.

Zobacz:

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *