1 października 2023
telekamery 2018

Skandal na TELEKAMERACH 2018!? To co zrobili PRACOWNICY JEDNEJ STACJI jest po prostu przykre! Za nic mają widzów?!

Telekamery 2018 już za nami. Gala, która może być uznawana za “polskie Oskary” przyciągnęła tłumy celebrytów, aby mogli prezentować na ściankach swoje kreacje, ale trzeba przyznać, ze zabrakło kilka czołowych nazwisk. Znana jest już lista nagrodzonych i dopiero analizując, ilu zwycięzców odebrało swoją Telekamerę można dojść do zaskakującego wniosku! Gwiazdy z jednej stacji zbojkotowali Telekamery?!

 

 

Telekamery odkąd nie są relacjonowane w telewizji straciły nieco na prestiżu. Jednak wyniki mówią same za siebie i są nieco inne niż sondaże, jakie prezentuje telewizja. Aż pięć statuetek powędrowało do rąk gwiazd z TVNu, w tym najlepszy serial i aktorka. Ze stacji TVP nagrodzono tylko Michała Szpaka (juror), Marzenę Słupkowską (prezentowanie pogody) i Dariusza Szpakowskiego (komentator sportowy) – nikt z nich nie odebrał swojej statuetki. W każdym razie to też wyraz szacunku do widza, który oddał na swoich ulubieńców głos. Wydaje się to być wyjątkowo podejrzany przypadek. Czyżby “ludzie Kurskiego” obrazili się na ten plebiscyt? Chyba już nie ma żalu o żarty do których w 2016 roku dopuścili się prowadzący stacji na temat jego i partii rządzącej, kiedy to TVP relacjonowało galę?

 

 

Trzeba przyznać, że być może dla gwiazd Telekamery nie są priorytetem skoro nie ma emisji w telewizji to po co tracić swój cenny czas. Swoją drogą, kiedy oglądało się to dawniej w TVP czuło się taką “polską magię Oskarów”. Trochę śmieszne, że nagrody za pracę w telewizji nie pokazuje żadna stacja…

telekamery 2018

źródło: natemat.pl, instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz