Michał Żebrowski nago z synem! (FOTO)

Michał Żebrowski i Aleksandra Adamska-Żebrowska mają trójkę dzieci: Franciszka, Henryka i urodzonego w sierpniu 2020 Feliksa.

O ile jednak Michał Żebrowski na swoim profilu pokazuje sceny z życia zawodowego, o tyle jego żona odsłania kulisy ich życia. Co jednak ciekawe, Ola pokazuje się solo lub z Feliksem, albo Michałem. Brak za to zdjęć starszych dzieci Żebrowskich (11 i 8 lat). 

 

Zdjęcia Aleksandry Żebrowskiej mogą budzić spore kontrowersje. Pokazuje ona bowiem to, co inne kobiety chętnie ukrywają. Jest to na przykład cellulit, rozstępy, problemy z trzymaniem moczu czy bałagan w domu.

Żebrowska także, wbijając kij w mrowisko, zamieszcza zdjęcia z karmienia piersią, czy też pokazuje się nago w wannie i to z dzieckiem [zobacz tutaj].

 

https://www.instagram.com/olazebrowska/

 

Na najnowszym zdjęciu, jakie zamieściła Ola pokazany jest nagi Michał Żebrowski z Feliksem w ramionach. Obydwoje są w wannie nic więc zatem dziwnego, że są nago. Dla wielu osób jednak dyskusyjne są jednak takie wspólne kąpiele, więc fakt pokazania tej sytuacji trąci prowokacją.

 

Wygląda na to, że Aleksandra i Michał Żebrowscy za punkt honoru postawili sobie bycie “naturalnymi” i nie ukrywanie niczego, co intymne. Cóż, czekamy zatem na post z “tronu” w toalecie. W końcu to też jest takie ludzkie…

 

Zobacz też: Czy Ewelina Lisowska powiększyła sobie biust? Padła szczera odpowiedź!

 

https://www.instagram.com/olazebrowska/

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *