CLOONEY rozdał “PREZENTY” pasażerom samolotu, za to, ze muszą PODRÓŻOWAĆ Z JEGO NIESFORNYMI DZIEĆMI! Za taki gest każdy chciałby z nimi lecieć! Nie zgadniesz co to było!

Gwiazdy Hollywood mają gest i pomysły! Bardzo miła niespodzianka czekała na współpasażerów lecących z aktorem Georgem Clooneyem, jego żoną i ich 6 miesięcznymi bliźniakami z Ameryki do Wielkiej Brytanii. To miał być długi lot, a gwiazdor nie chciał uprzykrzać podróży innym ludziom, więc wpadł na świetny sposób!

 

Aktor przed startem samolotu rozdał wszystkim pasażerom wygłuszające słuchawki do których dołączył karteczkę z napisem “Przepraszamy na zapas”. Nigdy nie wiadomo na jakich ludzi trafi, więc chciał już na początku wspólnej podróży zapewnić sobie spokój i nie wysłuchiwać skarg, w razie gdyby dzieciom bardzo nudził się długi lot.

 

Podobno świadkowie byli zaskoczeni i wzruszeni. Sama obecność aktora pewnie była dla nich niespodzianką, a co dopiero taki pojednawczy gest w razie “zakłóceń”.

 

Domyślamy się, że wiele pań pozazdrościło żonie Georga takiego przewidywalnego męża. Nie ma też co ukrywać, takie gesty to też świetna autoreklama dla gwiazdora. Słuchawki jak słuchawki, ale słuchawki od Clooneya mają już zupełnie inną wartość!

źródło: instagram.com, plotek.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *