Serial “M jak Miłość” pojawi się po wakacjach z nową CZOŁÓWKĄ! To niejedyna ZMIANA jaka czeka WIDZÓW!

Serial „M jak Miłość” bez wątpienia należy do ulubionych seriali milionów Polaków. Produkcja przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów i można by rzec, że oglądają go wszystkie pokolenia, od dziadków po wnuki. W tym roku scenarzyści zadbali o to, by widzowie nie mieli powodów do narzekań, ponieważ wiele się działo. Zaskakujące zwroty akcji, rozstania, wielkie miłości i dramaty ulubionych bohaterów to idealny sposób na trzymający w napięciu serial.

 

 

 

Mimo tego, że ze względu na przerwę wakacyjną widzowie będą musieli odpocząć przez kilka najbliższych miesięcy od ulubionych postaci, to jesienne odcinki przyniosą wiele zmian! Najważniejszą z nich będzie nowa czołówka, piosenkę zaśpiewa do niej związana z produkcją Barbara Kurdej-Szatan. Zmiana jest bardzo istotna, stara już się nieco zdezaktualizowała, ponieważ wielu bohaterów zniknęło z serialu. To jednak niejedyna niespodzianka jaką przygotowali nam producenci hitu TVP!

 

 

Okazuje się iż, producenci postanowili odmienić losy przygnębionej Asi (Kurdej-Szatan) i sprawić, by znów poczuła się szczęśliwa. Osobą, która odwróci jej życie do góry nogami będzie Michał Ostrowski (Paweł Deląg). Do spotkania między nią, a sąsiadem dojdzie przy udziale Wojtusia (syn zmarłego Tomka), który zaprzyjaźni się z mężczyzną poznając przez przypadek jego tajemnicę. Dojdzie do tego w ostatnim odcinku przed wakacjami.Spotkanie chłopca i mężczyzny przyczyni się do powstania gorącego romansu między Asią, a przystojnym Michałem!

 

 

 

źródła: jastrząbpost.pl, foto youtube.com

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *