Bryska, czyli Gabriela Nowak-Skyrpan – kim jest ta piosenkarka? Wiek, Instagram, mąż

Na scenie muzycznej coraz częściej pojawiają się młode osoby, które szturmem zdobywają listy przebojów. Jedną z nich jest Gabriela Nowak-Skyrpan czyli Bryska. Na jej temat wiadomo jednak wciąż bardzo niewiele. Dlatego też przygotowaliśmy najważniejsze informacje na temat jej życia i twórczości.

Bryska – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Bryska, utalentowana piosenkarka, urodziła się w Warszawie 4 stycznia 2001 roku. To właśnie w stolicy Polski spędziła swoją młodość, która wpłynęła na jej artystyczną drogę. Po ukończeniu szkoły średniej, postanowiła rozwijać swoje umiejętności muzyczne i podjąć naukę na renomowanym The Institute of Contemporary Music Performance w Londynie. Tam Bryska poświęcała się nauce i doskonaleniu swojego warsztatu. Ukończyła szkołę zdobywając dyplom technika (HNC) na profilu Music Performance, co potwierdzało jej profesjonalizm i talent. Rozpoczęła studia niestety, pandemia COVID-19 przerwała jej edukację w Londynie, lecz to nie zatrzymało jej pasji i determinacji. Bryska kontynuowała swoją artystyczną podróż, skupiając się na tworzeniu i wykonywaniu muzyki, która porusza i inspiruje.

Bryska – kariera

Bryska rozpoczęła swoją karierę po powrocie do Polski w 2020 roku. Na początku występowała pod pseudonimami Gabees i Bryella, prezentując swoje umiejętności wokalne i twórcze. W 2021 roku podpisała kontrakt z renomowaną wytwórnią muzyczną – Magic Records, co było przełomowym momentem w jej drodze do sukcesu. W listopadzie tego samego roku Bryska wydała swoje pierwsze wydawnictwo – minialbum zatytułowany “jestem Bryska”, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez słuchaczy. Jednak prawdziwą sławę przyniósł jej singiel “You Were In Love”, który został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej do filmu “365 dni: Ten dzień”. Ten utwór zdobył światową popularność, przyczyniając się do wzrostu rozpoznawalności Bryski na arenie międzynarodowej. W 2022 roku piosenkarka wydała swój debiutancki album studyjny, zatytułowany “moja ciemność”. To wyjątkowe wydawnictwo zaprezentowało różnorodność stylów i głębię artystyczną Bryski, przynosząc jej kolejne sukcesy i zdobywając serca słuchaczy na całym świecie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez bryska (@bryska)

Bryska – rodzina

Bryska miała szczęście dorastać w rodzinie, która od najmłodszych lat wspierała jej artystyczne pasje. Razem z rodzicami zamieszkiwała w Warszawie, gdzie rodziły się jej pierwsze muzyczne marzenia. Nie była jednak jedynaczką – posiada brata, któremu od najmłodszych lat śpiewała i dzieliła się swoim talentem. Wspólnie tworzyli muzyczną atmosferę w domu, rozwijając swoje umiejętności i czerpiąc inspirację z siebie nawzajem. Odkrycie talentu w rodzinie Bryski nie było przypadkowe. Jej dziadek, którego sama nie miała okazji poznać, był utalentowanym muzycznie człowiekiem i posiadał artystyczne zapędy. To właśnie od swoich rodziców Bryska dowiedziała się o muzycznym dziedzictwie swojego dziadka, co tylko wzmocniło jej powołanie do śpiewania i tworzenia muzyki.

Bryska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem? 

Serce utalentowanej piosenkarki jest zajęte. Chociaż nie ujawnia publicznie tożsamości swojego partnera, skrupulatnie chroniąc jego prywatność, wiadomo, że jest to osoba spoza świata show biznesu. Bryska zna swojego partnera od lat, co świadczy o silnym fundamentach ich relacji. Niezależnie od tego, że media i fani są ciekawi, z kim piosenkarka dzieli swoje życie, Bryska konsekwentnie stawia na ochronę prywatności swojego ukochanego. To dowód na jej szacunek i oddanie wobec bliskich osób.

Bryska – dzieci 

Bryska w chwili obecnej nie posiada jeszcze dzieci. Jest jeszcze bardzo młoda i skupia się na rozwijaniu swojej kariery muzycznej oraz spełnianiu artystycznych marzeń. Nie wypowiada się publicznie o swoich planach rodzicielskich w przyszłości. Naturalne, że decyzja dotycząca posiadania potomstwa należy do jej osobistych wyborów i przyjdzie z czasem. Na chwilę obecną Bryska koncentruje się na swoim artystycznym rozwoju i budowaniu swojej marki muzycznej, wykorzystując swoje talenty i pasję.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez bryska (@bryska)

Bryska – Facebook i Instagram

Piosenkarka jest aktywna w mediach społecznościowych, prowadzi swój profil na Instagramie. Tam dzieli się z fanami swoją muzyką, nowościami i inspiracjami artystycznymi. Obserwuje ją prawie 40 tysięcy osób, które śledzą jej twórczość i wspierają ją w jej muzycznej podróży. Bryska dba o swoją społeczność internetową, regularnie udostępniając zdjęcia, krótkie filmy i fragmenty swoich utworów. Pomimo swojej popularności, piosenkarka umiejętnie chroni swoją prywatność i nie dzieli się szczegółami z życia prywatnego. Skupia się głównie na wykorzystaniu Instagrama jako narzędzia promocji swojej muzyki, co pozwala jej dotrzeć do większej liczby słuchaczy i zbudować silniejszą więź ze swoją publicznością.

Bryska  – ciekawostki z życia

Zanim rozpoczęła swoją karierę muzyczną, pracowała w fast foodzie, co pokazuje jej determinację i pracowitość w dążeniu do swoich celów. Ciekawym doświadczeniem było również uczestnictwo w obozie songwriterskim z Dodą, gdzie mogła rozwijać swoje umiejętności twórcze i zdobyć nowe inspiracje. Bryskę charakteryzuje nietuzinkowe podejście do tworzenia piosenek – inspirują ją różne, czasem niewielkie bodźce, takie jak kolor czy dźwięk, które przekładają się na oryginalne i pełne emocji kompozycje. Dodatkowo, interesującym zjawiskiem jest to, że remiksy jej utworów często zdobywają więcej wyświetleń niż same piosenki, co świadczy o popularności i zainteresowaniu, jakim cieszy się jej muzyka w różnych aranżacjach.