Szokująca okładka płyty Brodki! Jest na niej rozebrana dziewczynka z…! (FOTO)

Monika Brodka (33 l.) w 2004 roku wygrała program “Idol”. Od tej pory wokalistka obecna jest na polskiej scenie muzycznej.

W ostatnich latach Brodka bardzo chroni swoją prywatność i koncentruje się przede wszystkim na pracy. Chwaliła sobie także pandemię, bo gdy nie koncertowała, mogła więcej czasu poświęcić na twórczość.

 

Nowy album pt. “Brut” ukaże się 28 maja, natomiast już teraz można posłuchać pierwszej piosenki z tej płyty. Utwór nosi tytuł “Game Change” i już zyskał wiele pozytywnych recenzji [piosenka poniżej].

 

w teledysku “Game Change”  – fot. youtube/Brodka

 

Jednak okładka “Brut” jest dla wielu osób szokująca. Widzimy na niej kilkuletnią dziewczynkę w samych majteczkach i skarpetkach. Mała jednak trzyma ogromnego węża i dzielnie się uśmiecha [zdjęcie poniżej]. Co ciekawe, ową dziewczynką jest sama Brodka!

 

Wokalistka zapewne spodziewa się różnorakich zarzutów dotyczących publikowania takiego wizerunku dziecka, więc od razu uprzedziła komentarze:

 

Umieściłam na niej swoje archiwalne zdjęcie, ponieważ wiąże się ono z wieloma treściami na płycie i dopełnia całą opowieść. Widzicie na niej mnie w wieku lat 5, kiedy fakt bycia kobietą nie miał jeszcze żadnego znaczenia. Był to czas niewinności i beztroski, ale także nieświadomości przyszłych oczekiwań, które społeczeństwo nakłada na kobiety. Wąż, który mnie oplata symbolizuje pokusy, grzechy, czy tak jak na tym zdjęciu, wszystko to, co może czekać na tę dziewczynkę w przyszłości. I właśnie to zderzenie wydało mi się szczególnie ciekawe.

 

Wykorzystanie tego typu zdjęcia to odważne decyzja, choć trzeba przyznać, że okładka robi wrażenie!

 

mała Monika na okładce płyty – https://www.instagram.com/missbrodka/

 

Zobacz też: Ewa Farna zabrała syna na próbę muzyczną. Tam zwróciła uwagę na szokujący fakt!

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *