Britney Spears wywołała konsternację. Pokazała się całkiem NAGO!

40-letnia Britney Spears to gwiazda, która karierę zaczęła już w wieku 11 lat.

W 2000 roku jej piosenki „…Baby One More Time” czy  “Oops!… I Did It Again” biły rekordy popularności na całym świecie. 

Później jednak zaczęły się problemy osobiste gwiazdy, Britney Spears brała narkotyki, przebywała w szpitalu psychiatrycznym. W 2008 roku sąd ustanowił kuratelę nad piosenkarką, a nadzór sprawował jej ojciec.

Dopiero w 2021 roku ujawniono, że ojciec gwiazdy dopuścił się wielu nadużyć – ubezwłasnowolnił córkę, nie dawał jej pieniędzy, zmuszał do występów i założył podsłuchy. W listopadzie 2021 r. Britney Spears została zwolniona z kurateli.

Jednak jej najnowsze zdjęcia wywołały niemałą konsternację. 

 

https://www.instagram.com/britneyspears/

 

Część osób ucieszyły nagie fotki, inni jednak byli zaniepokojeni:

 

Jestem zaskoczony, że więcej ludzi nie przejmuje się tym, że jej zdrowie psychiczne wciąż wymaga naprawy, tylko z powodu raczej niedojrzałych, długich postów z tak dużą ilością przypadkowych znaków interpunkcyjnych i emotikonów. Przypomina to raczej radosne wędrówki nastolatka. Co jest OK, ale może trochę dziwne dla 40-letniej dorosłej kobiety. Nikt inny tego nie widzi?

 

Britt, nie musisz tego robić, kochanie!

 

Kochamy cię Britney. Jak z głębi naszych serc. Ale czy możesz przestać to robić? Jesteś BRITNEY F — KING SPEARS i powinnaś pozować do magazynów gromadzących się w milionach na takie zdjęcia! Te rzeczy na Instagramie są tanie, a więc poniżej ciebie. Proszę przestań.

 

Zdjęcia 18+ publikujemy na kolejnej stronie. 

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.