Britney Spears pokazała się nago na plaży! [FOTO 18+]

40-letnia Britney Spears najbardziej kojarzona jest z przebojami “…Baby One More Time” i “Oops!… I Did It Again”, a jej albumy biły rekordy sprzedaży.

Niestety jednak piosenkarka swoją popularność odkupiła problemami osobistymi. Britney Spears miała załamania nerwowe, a później została objęta kuratelą.

Rok temu, w listopadzie 2021 r. nadzór został zdjęty, jednak obecne zachowanie gwiazdy budzi spore kontrowersje.

 

https://www.instagram.com/britneyspears/

 

Między innymi chodzi o treści, jakie Britney pokazuje na swoim profilu. Kobieta nie stroni bowiem od prezentowania się nago. Często jednak tego typu zdjęcia nie są dobrze przyjmowane. Zamiast na przykład komplementów dotyczących figury piosenkarki, pojawiają się raczej głosy zażenowania. Wiele osób sądzi, że zachowanie Spears to próba zwrócenia na siebie uwagi i to w żałosny sposób. 

 

Także najnowsza fotografia wzbudziła mieszane uczucia. Na zdjęciu widzimy nagą gwiazdę na plaży. Miejsca intymne zostały zasłonięte różowymi kwiatuszkami.

Tymczasem w komentarzach, internauci pytają 40-latkę dlaczego to robi i apelują do niej, że nie musi tego robić, czyli poniżać się publikacją takich właśnie zdjęć.

 

Fotografia 18+ na kolejnej stronie.