Beniamin Gawliński – kim jest syn Roberta Gawlińskiego? Wiek, kariera i życiorys

Wśród osób, które przyciągają uwagę publiczności nie brakuje dzieci znanych artystów. Bardzo często jesteśmy ciekawi w jaki sposób potoczyły się ich losy i chcemy wiedzieć, czy powtórzyli sukces swoich rodziców. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Beniamin Gawliński czyli syn Roberta Gawlińskiego, lidera zespołu “Wilki”. Przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat Beniamina Gawlińskiego.

Beniamin Gawliński – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Beniamin Gawliński jest muzykiem. Większość ludzi kojarzy go jednak ze względu na znanego ojca. Urodził się się 3 grudnia 1992 roku. Długo szukał swojej drogi zawodowej. Jako młody człowiek podjął decyzję o rozpoczęciu studiów na kierunku grafika komputerowa. Zrezygnował z nich jednak zaledwie na 3 miesiące przed obroną licencjatu. Zdecydował wówczas, że woli jednak poświęcić się karierze muzycznej.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Beniamin Gawliński (@telemacaster)

Beniamin Gawliński – kariera

Jeśli chodzi o karierę Beniamina Gawlińskiego nie jest ona tak spektakularna jak jego ojca. Nie oznacza to jednak, że nie ma on na swoim koncie żadnych sukcesów. Znany jest przede wszystkim z tego, że dołączył do zespołu swojego ojca “Wilki” w 2014 roku. W kapeli gra na gitarze i instrumentach klawiszowych. Kilka lat później, w 2019 roku również jego brat zdecydował się na dołączenie do “Wilków”, możemy więc określić ten zespół jako rodzinny. Nie znaczy to jednak, że Beniamin Gawliński nie próbował swoich sił w branży muzycznej bez legendy swojego ojca.

Swego czasu wspólnie z bratem założyli bowiem również kapelę Deraptors Band, która jednak nie osiągnęła tak dużej popularności jak Wilki. Obecnie trudno określić jest czy zespół działa dalej czy też zawiesił swoją działalność, ponieważ nie aktualizuje on informacji na swój temat w mediach społecznościowych. Przez pewien czas bracia Gawlińscy tworzyli również zespół Tabaka Gawliński. Obecnie nie prowadzi on już jednak działalności. Można więc stwierdzić, że choć Beniamin Gawliński kocha muzykę tak samo jak jego ojciec, niestety nie udało mu się powtórzyć jego sukcesu. Jest on jednak wciąż młodym mężczyzną, który wciąż jeszcze może zaistnieć na scenie.

Beniamin Gawliński – rodzina

Rodzina jest niezwykle ważna dla Beniamina Gawlińskiego i jest z nią bardzo mocno związany co niejednokrotnie podkreślał w wywiadach. Jak wspominaliśmy, jego ojcem jest Robert Gawliński czyli założyciel zespołu “Wilki”. Jego matka to żona muzyka i kompozytora Monika. Wiele osób nie wie jednak, że posiada on także brata bliźniaka Emanuela. Rodzeństwo urodziło się na rok przed rozpoczęciem największej popularności zespołu “Wilki” w związku z czym jako dzieci często zabierane było w trasy koncertowe. Obecnie rodzina nadal trzyma się razem i wspólnie występuje co jest niezwykle ważne dla Roberta Gawlińskiego, który docenia miłość synów do muzyki.

Beniamin Gawliński – stan cywilny. Kto jest jego żoną/partnerką?

Przez wiele lat nie było wiadomo czy Beniamin Gawliński jest z kimś związany. Mężczyzna dba bowiem o swoją prywatność i niezbyt chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia. Niemniej jednak obecnie wiemy już, że jest związany z kobietą o imieniu Cecylia. Ona także związana jest z muzyką. Dotychczas wydała jedną piosenkę i wiadomo o niej niewiele. Ciekawostką jest fakt, że partnerka Beniamina Gawlińskiego wystąpiła podczas trasy koncertowej na 30. lecie zespołu „Wilki” gdzie pełniła rolę klawiszowca.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Beniamin Gawliński (@telemacaster)

Beniamin Gawliński – dzieci

Beniamin Gawliński jest jedną z tych osób, które niechętnie dzielą się informacjami ze swojego prywatnego życia. Dlatego też znalezienie odpowiedzi na pytanie czy jest on ojcem było naprawdę trudne. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że Beniamin Gawliński nie posiada jeszcze własnych dzieci. Nieznane są również jego plany dotyczące posiadania potomstwa w przyszłości.

Beniamin Gawliński – Facebook i Instagram

Beniamin Gawliński, mimo faktu, że zależało mu na tym, by zrobić karierę podobną do jego ojca nie jest osobą, która lubi dzielić się swoją prywatnością i przyciągać uwagę innych. Nie oznacza to oczywiście, że nie jest dostępny w sieci. Prowadzi bowiem swoje konto na Instagramie, nie gromadzi ono jednak dużej liczby obserwujących. Na chwilę obecną śledzi go zaledwie 1500 osób. Konto @telemacaster nie jest często aktualizowane. Znajdziemy na nim jedynie zdjęcia Beniamina z występów muzycznych.

Beniamin Gawliński – ciekawostki z życia

Niewiele osób wie, że Beniamin Gawliński poza muzyką był aktywny również w branży e-sportowej. Przez długi czas brał udział w rozgrywkach w grze Counter-Strike: Global Offensive gdzie zdobył status prawdziwej legendy. Grał pod pseudonimem EMPOWEREDD i potrafił wygrywać nawet najtrudniejsze potyczki. Niejednokrotnie podczas transmisji live grał u boku największych gwiazd polskiego Youtube, wśród których znalazł się chociażby Izak czy Kubik. Obecnie zawiesił on swoją karierę e-sportowa i nie bierze udziału w rozgrywkach, jednakże w sieci wciąż możemy znaleźć najlepsze momenty gry w wykonaniu Beniamina Gawlińskiego.