Będzie NOWY PROGRAM z “Perfekcyjną” MAŁGOSIĄ i Radkiem Majdanem! WYCIEKŁY informacje o ich “SEKRETNYM PROJEKCIE”!

Od jakiegoś czasu było można oglądać na Instagramie Rozenkowej zdjęcia z lotniska, które zawsze miały hashtag “secret project”. Oczywiście fani pytali, co to za tajemnicze wyzwanie, gdzie, jak?! Ale Gosia milczała, nie mogła zdradzić, co szykuje najpopularniejsza para z TVNu. Nareszcie “wyciekły informacje”, co to będzie za program z ich udziałem!

 

Podobno będzie on wzorowany na ukraińskim show “Orzeł czy reszka” polegający na tym, że dwóch znanych dziennikarzy co tydzień wyjeżdżało w inne miejsce na świecie. Kiedy dotarli do celu rzucali monetą. Ten, który wskazał, co wypadło na pieniążku wygrywał pobyt z wszystkimi atrakcjami miejsca w którym przebywali bez ograniczeń finansowych, a przegrany za 100 dolarów miał przeżyć ten weekend.

To pokazywało różnice jak podróżuje się “na bogato”, a jak z określonym budżetem.

Troszeczkę zalatuje to Azją Exspress, dzięki której małżeństwo Majdan zyskało sympatię widzów, najwyraźniej TVN chce na tej popularności skorzystać.

 

Małgosi i Radziowi takie wyzwanie bardzo przypadło do gustu:

 

“To jest program, który wymaga od nas bardzo wiele zaangażowania. Pokazuje nas ze strony prywatnej i hardcorowej – powiedziała Małgorzata Rozenek.

Program jest wielkim wyzwaniem i przygodą. Ale, wbrew zapewnieniom producentów, do końca nie jest bezpieczny”.

 

Stacja TVN nie potwierdziła jeszcze oficjalanie, że taki program się pojawi w ramówce, ale plotkuje się, żee zobaczymy go wiosną 2018 w TVNie.

Kto by pomyślał, że Rozenkowa zaczynała od “sprzątania”, a teraz jeździ po świecie, korzysta ze wszystkich przywilejów i za to też jej jeszcze płacą.

To jest życie…

 

Będziecie oglądać polską wersję “Orzeł czy reszka”?

źródło: instagram.com, jastrzabpost.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *