Barbara KURDEJ-SZATAN w dziwnej KREACJI podczas premiery filmu “Narzeczony na niby”. KRYTYCY są zgodni i twierdzą, że jej strój to NIEWYPAŁ. (foto)

Fani przyzwyczaili się, że Barbara Kurde-Szatan zawsze wygląda świetnie i jeśli chodzi o kwestię ubioru trudno jej coś zarzucić. Nie tym razem! Krytycy zgodnie wytknęli jej stylizację w jakiej pojawiła się na premierze filmu “Narzeczony na niby”. Aktorka zaprezentowała się mocno zielonym, welurowym dwuczęściowym kostiumie i od razu zwróciła na siebie uwagę.

 

Strój okazał się na tyle niefortunny, że nie dość iż dodawał kilogramów Basi to deformował jej sylwetkę. Fanom kreacja nie przypadła zbytnio do gustu i nie pasowała do aktorki. Pojawiły się opinie, że wyglądała w nim jak w piżamie i  nie był to dobry wybór. Spodnie były dość luźne, a marynarka źle skrojona i poszerzała ją w talii przez co aktorka nie wyglądała korzystnie. Cóż wpadki zdarzają się nawet najlepszym i tą modową wtopę można jej wybaczyć.

Wielbiciele celebrytki mogli poczuć się zawiedzeni, ponieważ Szatan zamaskowała swoje największe atuty. Wierzymy, że już nigdy nie popełni tego błędu i na pewno się poprawi.

 

źródła: plotek.pl, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *