Basia na noc serwuje FANOM szatańsko seksowne ZDJĘCIE! Jak mieli po nim zasnąć?! Zobacz to ujęcie!

Basia Kurdej-Szatan osttanio byli na okładce “Vivy”, gdzie oprócz wywiadu, można było zobaczyć dosyć odważną sesję aktorki. Basia kojarzy się wyłącznie z delkiatnymi rolami i zdjęciami. Tym razem zgodziła się na nieco perwersyjną sesję, gdzie odkrywa jak na nią dużo nagiego ciała. Co jakiś czas pokazuje na swoim Instagramie zdjęcia – efekty sesji. Ostatnio wrzuciła w koszulce nocnej!

 

Fani oszaleli! Kurdej-Szatan napisała pod zdjęciem, że życzy “Spokoju w głowie. Śpijcie dobrze”, to otrzymała odwrotny efekt. Internauci nie tylko zachwycali się aktorką, ale mieli “żal”, że po takim ujęciu nie zasną. Nie ma się co dziwić, Basia wygląda czarująco.

 

Na Instagramie wrzuciła czarno-białe zdjecie w koszulce nocnej, ale w “Vivie” pojawiła się kolorowa wersja – tam dokładnie widać jak przezroczysta jest “pidżama” aktorki. Tutaj zapewne Basia nie chciała aż tak epatować nagością, ale i tak spędziła sen z powiek wielu wielbicieli.

 

Barbara chyba ma dosyć “grzecznych ról”, chyba chciała się pokazać w innej odsłonie, żeby została również postrzegana nie tylko jako “pozytywna” bohaterka. Aktorka zazwyczaj gra “ugrzecznione” role a widać, że ma potencjał na każdą postać.

 

Zobacz to zdjęcie:

naga Basia Kurdej-Szatan

 

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *