Alicja BACHLEDA-CURUŚ pokazała zdjęcie ze swoim MĘŻCZYZNĄ na WALENTYNKI! PIĘKNY dowód miłości w Dniu Zakochanych! ZOBACZ TO SŁODKIE UJĘCIE!

Oficjalnie Alicja Bachleda-Curuś nie potwierdziła tego, że jest w związku z Marcinem Gortatem, ale i tak wszyscy już to wiedzą. Jednak brak ich potwierdzenia wprowadza niepewność, która nie pozwala wszystkim mediom z pewnością pisać o ich miłości. Walentynki to idealny dzień na oznajmienie światu, że jest się szczęśliwym zakochanym i Alicja w ten sposób celebruje ten dzień. Jednak nie na takie zdjęcie wszyscy liczyli.

 

 

Alicja z okazji dnia Zakochanych opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim ukochanym mężczyzną, ale nie jest to Marcin, a jej syn Henryk. Można się było tego spodziewać, że to właśnie on jest najważniejszą osobą w jej życiu. Oczywiście, że nie oznacza to, że Marcin jest dla niej mniej ważny. To chyba oczywiste, że to zupełnie różne oblicza miłości. Co więcej dzięki temu już prawie wiadomo jak wygląda syn Alicji i Collina. Ostrożna mama zasłoniła mu buzię ikonka jabłka, ale i tak jest prawie cała widoczna.

 

 

Tak naprawdę każdy dzień jest dobry, aby ogłosić światu swoje szczęście. Zresztą, czy Alicja i Marcin muszą mówić o czymś, co jest tak oczywiste?

 

Zobacz urocze zdjecie Alicji z Henrykiem:

Alicja Bachleda Curuś

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *