Basia kieckę zadarła do góry i POKAZAŁA POŚLADEK! INTERNAUCI zachwyceni! ZOBACZ !

Barbara Kurdej-Szatan jest postrzegana jako dosyć “grzeczna” gwiazda. Ma na to wpływ zapewne to w jakich rolach zostaje obsadzana i to, że większość zna ją dzięki reklamom sieci komórkowych, w których to jest sympatyczna i wesoła.

 

Dla aktorek nie ma chyba nic gorszego niż zaszufladkowanie, bo wiąże się to z obsadzaniem ciągle w podobnych rolach. Basia ostatnio chciała nieco zmienić postrzeganie swojej osoby i co jakiś czas publikuje dosyć odważne zdjęcia z jej sesji zdjęciowej z mężem.

 

Na najnowszym zdjęciu aktorka leży na sofie w czerwonej sukience. Jest dosyć mocno wymalowana, lekko rozczochrana, a jej sukienka zadarta do góry, dzięki czemu możemy zobaczyć kawałek pośladka Barbary. Trzeba przyznać, że aktorka wygląda naprawdę kusząco, seksapilu dodają jej odsłonięte ramiona i nogi. Zalotne spojrzenie Basi umacnia tylko zmysłowość tego ujęcia.

 

Ten kadr bardzo przypadł do gustu jej obserwatorom, którzy wyrazili swój zachwyt w komentarzach:

 

“No no Pani Basiu buleczka pierwsza klasa 💪👌😋”

 

“super! Fajnie w kadrze super kompozycja no i lekko kusisz 😋 swietna fota!”

 

“Jaka klasa Basiu❣️❣️❣️cała do schrupania “

 

“Uuu, ślicznie Ci w czerwieni!;) Piękne nóżki! Pupcia też zaje…ta;););)”

 

“Najpiękniejsza sesja ! Niezwykły urok, seksapil i miłość! 😍”

 

Zdjęcie pochodzi z okładkowej sesji do “Vivy”, której swego czasu małżeństwo artystów udzieliło wywiadu. Cała jest w tak zmysłowym klimacie. Basia chyba nie miała jeszcze takiej “ostrej” sesji w magazynie dla kobiet. Może pomyśli o magazynie dla panów?

 

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *