Barbara Kurdej-Szatan ofiarą oszustwa! Aktorka ostrzega przed TYMI reklamami.

Barbara Kurdej-Szatan poinformowała o oszustwie, do którego wykorzystano jej oraz Kuby Wojewódzkiego wizerunek.

Na portalu Interia Biznes pojawił się obszerny – zapewne sponsorowany – artykuł, którego bohaterką jest Barbara Kurdej-Szatan. Problem w tym, że aktorka z tym materiałem nie ma nic wspólnego.

 

UWAGA !!!! Nigdy nie wierzcie w tego typu bzdurne artykuły!!! To wstrętne oszustwo! Wiem, że nie jestem pierwsza, którą to dotyka i wysługując się moją osobą, jak i tutaj @kuba_wojewodzki_official oraz portalem Interia biznes, a także redaktorką Marią Glinką – której nazwisko też zostało wykorzystane przez oszustów – próbują Was oszukać !!!!!

– ostrzega Kurdej-Szatan.

 

https://www.instagram.com/kurdejszatan/

 

We wspomnianym artykule przytoczony jest rzekomy wywiad Wojewódzkiego z aktorką. W tej “rozmowie” Barbara Kurdej-Szatan opowiada o tym, jak szybko i łatwo można wzbogacić się dzięki platformie inwestycyjnej dla kryptowalut.

 

“Wywiad”, jakiego “udzieliła” aktorka miał mieć miejsce w programie Kuby Wojewódzkiego. Osoby, które oglądają jego show wiedzą, że w programie nie może być tego typu nachalnej reklamy. Z pewnością jednak jakiś procent osób nabiera się na takie fałszywe artykuły.

 

Trzeba więc zachować czujność w sieci i weryfikować różne wątpliwe informacje.

 

Zobacz też:

Kurdej-Szatan dostała propozycję prowadzenia DDTVN. Zaskakująca decyzja aktorki!

 

https://www.instagram.com/kurdejszatan/

 

https://www.instagram.com/kurdejszatan/

 

https://www.instagram.com/p/CZIG_39MEcF/