Anna Wendzikowska z mężczyzną: “Piotruś, kocham cię, ty wiesz.. “

Anna Wendzikowska to 41-letnia dziennikarka, jeszcze do niedawna pracująca w “Dzień Dobry TVN”.

W sierpniu 2022 r. poinformowała o zakończeniu współpracy ze stacją. Później jednak Anna Wendzikowska ujawniła, że w TVN’ie była poddana mobbingowi, miała też myśli samobójcze.

Obecnie kobieta zajmuje się prowadzeniem swoich marek modowych, wychowywaniem córek – Korneli i Antoniny, oraz swojej wielkiej pasji czyli podróżom. Wendzikowska właśnie przebywa na Bali, skąd opublikowała zdjęcie z mężczyzną.

 

https://www.instagram.com/aniawendzikowska/

 

Dziennikarka była raz żonata ( w latach 2007–2010 z Christopherem Combe), ze związku z Patrykiem Ignaczakiem ma Kornelię, a ze związku z Janem Bazylim – Antoninę.

 

Z ostatnim partnerem rozstała się w 2020 roku. Zaskoczeniem jest więc zdjęcie z mężczyzną.

 

Piotruś @piotr_szczerkowski napiszę z serca: kocham cię, ty wiesz.. taką najszczerszą i najczystszą miłością.. 🖤

– czytamy w poście Anny Wendzikowskiej.

 

Dalej jednak mowa jest o “pracy”:

 

praca z Tobą, a potem nasza przyjaźń, kompletnie zmieniły moje życie.. pierwszy raz czuję prawdziwy spokój, pierwszy raz jestem szczęśliwa, nie z jakiegoś powodu, ale tak po prostu 🤷🏻‍♀️

 

twoja siła połączona z niebywałym ciepłem, twoja mądrość i twoje otwarte serce przywracają mi wiarę w męskość..

 

dziękuję 🙏🏻

 

Kim jest Piotr Szczerkowski? Otóż mężczyzna ba Bali prowadzi różnego rodzaju treningi, a sam określa się jako trener mentalny, life coach i trener rozwoju osobistego. Można się więc domyślać, że Wendzikowska miała z nim kilka udanych sesji terapeutycznych i stąd zachwyt oraz “miłość” do pana Piotra.

 

https://www.instagram.com/p/Cli3i27NtKl/