Anna Wendzikowska w porażająco smutnych słowach. A wszystko to w jej urodziny!

Anna Wendzikowska na instagramie prowadzi godne pozazdroszczenia życie. Jeszcze do niedawna pracowała w TVN i nie było też miesiąca, by nie wybrała się na egzotyczne wakacje.

Czasem podróżowała sama, czasem Anna Wendzikowska zabierała ze sobą córeczki – Antoninę i Kornelię. 

Tymczasem na początku sierpnia 2022 r. dziennikarka poinformowała, że kończy pracę w “Dzień Dobry TVN”. Twierdziła, że jest to jej własna decyzja, wszystko jednak brzmiało bardzo smutno. Jednak niedługo później Wendzikowska chwaliła się, że dla swoich marek modowych otwiera butik

Tak więc w jej życiu nastąpiło sporo zmian. Skąd zatem dramatycznie smutny wpis z okazji urodzin?

 

https://www.instagram.com/aniawendzikowska/

 

Ania Wendzikowska urodziła się 7 września 1981 r. i właśnie skończyła 41 lat:

 

ostatnie lata były dla mnie wyjątkowo trudne. dostałam w tyłek od życia i od ludzi, musiałam wziąć na barki dużo więcej niż byłam w stanie unieść. depresja, stany lękowe, bezsenność… jednocześnie opieka obowiązki pracującej mamy 24/7.. moje urodziny w zeszłym roku to były najsmutniejsze urodziny w moim życiu..

– przyznała na instagramie. 

 

Dalej jednak stwierdziła, że dzięki trudnym chwilom przeżyła przemianę:

 

Ten ciężki czas stworzył podwaliny do ogromnej transformacji. Zajrzałam tam, gdzie długo zajrzeć się bałam – do środka.. przeżyłam i uwolniłam trudne emocje, przytuliłam małą Anię, nauczyłam się wyznaczać granicę, akceptować rzeczywistość, puszczać kontrolę, brać odpowiedzialność za swoje emocje.. wreszcie otworzyłam serce, żeby wpuszczać do niego pięknych i wartościowych ludzi, których okazuje się jest wokół bardzo wielu. I wielki sekret takiej wewnętrznej pracy: kiedy zmieniłam się ja, zmienił się cały Świat wokół mnie ✨

 

Jak sądzicie, co takiego złego ją spotkało? I czy w poprzednich latach “oszukiwała” wszystkich swoim wyidealizowanym wizerunkiem? 

 

https://www.instagram.com/p/CiNgx1wt1yW/