Andrzej Piaseczny ma nową pracę. “To wielkie szczęście”!

Andrzej Piaseczny po przebyciu koronawirusa, szybko wraca do formy i właśnie ogłoszono nowy projekt, w którym bierze udział.

Wokalista niedawno skończył 50 lat i z tej okazji Andrzej Piaseczny przygotował nową płytę pt. “50/50”. I właśnie z tym jubileuszowym wydaniem związana jest nowa praca Piaska.

 

https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

 

Gwiazdor poinformował, że dołącza do ekipy Meloradia. Andrzej Piaseczny co czwartek będzie prowadził swój autorski program noszący taki sam tytuł jak jego nowa płyta czyli “50/50”.

 

Jak podaje Meloradio “50/50” będzie rozmowami z różnymi artystami. W pierwszym programie, w czwartek, 22 kwietnia o 18:00 gościem Andrzeja Piasecznego będzie Kuba Badach.

 

Każdy odcinek programu przybliży słuchaczom osobę gościa – to, co gra mu w duszy – zawodowo i prywatnie – oraz mnóstwo ciekawych zdarzeń z historii polskiej i światowej muzyki.

 

Sam Piasek tak mówi o swojej nowej pracy i gwiazdach, z które będą jego gośćmi:

 

Bliskie są im różne muzyczne style i klimaty, ale wszyscy angażują mnóstwo emocji w utwory, które tworzą. To wielkie szczęście, że podzielili się nimi ze mną, a ja będę mógł przekazać je dalej słuchaczom w moim programie w Meloradiu i na mojej nowej płycie. To chyba jeden z najprzyjemniejszych prezentów, jaki mogę sobie podarować w roku swoich 50-tych urodzin

 

Premierowy odcinek już w najbliższy czwartek!

 

Zobacz też: Czy Andrzej Piaseczny jest gejem? Oficjalny komentarz Piaska!

 

https://www.instagram.com/meloradio/

 

cyt. meloradio.pl

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.