Andrzej Piaseczny pokazał partnera? Zobacz nagranie!

Na początku maja 2021 r. Andrzej Piaseczny dokonał swojego coming outu przyznając, że piosenka pt. “Miłość” jest o nim samym.

Z kolei dwa tygodnie temu zaprosił swoich fanów do wzięcia udziału w teledysku do tego utworu. Jak widać Andrzej Piaseczny działa bardzo szybko, bo 8 czerwca informował o nagraniach, a już 27 czerwca odbędzie się premiera teledysku.

 

na planie klipu do piosenki “Miłość” – https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

 

Dziś Piasek pokazał zwiastun klipu i napisał:

 

Spokojnie, powoli, jeszcze chwilę, już niedługo… Rzeczywistość, którą póki co my, wielu obywateli Rzeczpospolitej, moglibyśmy sobie jedynie wymarzyć w innych miejscach na świecie jest dniem i chlebem powszednim.

 

Zapowiedział też premierę teledysku:

 

Chcemy pokazać Wam do niej obrazek, historię realną, z bajkowym jedynie zakończeniem. I chociaż czerwiec właśnie się kończy, wiemy że miłość jest nieskończona. Miłość ma siłę przełamywania wszelkich barier i granic. Miłość nas wyzwala. Miłość potrafi nasze życie zmienić w bajkę.

 

W czołówce do klipu “Miłość” widzimy z profilu dwóch mężczyzn. Zbliżają się twarzami by w końcu delikatnie pocałować. Jeden z nich przypomina Andrzeja Piasecznego. Czyżby drugi był partnerem Piaska?

 

pokazał partnera? – https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

 

A może obydwaj to tylko aktorzy występujący z klipie? Przekonamy się już jutro!

 

https://www.instagram.com/p/CQlOkoTHAvI/

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.