KOMPROMITACJA Jessiki MERCEDES na światowym pokazie mody! Widziała się w lustrze? To ona wyznacza trendy?! Internautki nie zostawili na niej suchej nitki… Zobacz to foto!

Jessica Mercedes jako polska blogerka modowa często na koszt sponsorów bierze udział w różnych eventach związanych z branżą modową. Ostatnio najgłośniejszym wydarzeniem był pokaz Victoria Secret w Szanghaju. Mogła nawet wejść na zaplecze, gdzie modelki Victoria Secret np. Adrianna Lima, szykowały się do show. Wydawałoby się, że kto jak kto, ale szafiarka potrafi się ubrać… Niestety prawda okazała się inna.

 

Co z tego, że Mercedes ubrała się w najdroższe ubrania, jak wygląda tanio, kiczowato i brzydko! Sukienka Balmain sama w sobie jest piękna, ale te buty…połączenie gumiaków rybackich z glanami…

Oczywiście Jessica na swoim Instastory tłumaczy się, że chciała przełamać elegancję czymś ostrzejszym…darowałaby sobie “łamanie”, tylko mogła spojrzeć w lustro przed wyjściem. Przez te buty wygląda jakby była otyła, niezgrabna i miała metr trzydzieści.

 

Jeżeli chciała się wyróżnić, to gratulujemy, będzie na pewno w rubrykach o nieudanych stylizacjach, straszących na pokazie Victoria Secret. A może Jessica chciała nas tym razem nauczyć, jak się nie ubierać? Jeśli tak, to zdała egzamin celująco!

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *