Jaką mamą jest Edyta Górniak? Allan Krupa nie ma wątpliwości!

Allan Krupa niedawno skończył 18 lat, a jego mama – Edyta Górniak – 14 listopada 2022 r. będzie świętować swoje 0 urodziny. Jest to więc czas na podsumowania.

W najnowszym wywiadzie Allan Krupa opowiedział o tym, jak to jest być synem gwiazdy oraz, jaką mamą jest Edyta Górniak.

 

https://www.instagram.com/ensosynu/

 

18-latek niedawno zaczął nagrywać muzykę rapową i nawet pokusił się o przeróbkę jednego z hitów swojej mamy [zobacz tutaj].

Allan przyznał, że Edyta Górniak inspiruje go swoją wytrwałością i rozwojem. Jednak są też pewne problemy związane z jego muzyką:

 

…jest ona z automatu bardziej przecedzana przez pryzmat osoby mojej mamy, a nie przeze mnie jako indywidualnej osoby. Wiąże się to przede wszystkim z tym, że hejt, pojawiający się od czasu do czasu w odpowiedzi na moją pracę, rodzi się ze stwierdzenia, iż mój sukces jest budowany na sukcesie mojej mamy i odnoszę go tylko ze względu na to, że jestem jej synem. No, ale cóż zrobić…

– stwierdził w rozmowie z Super Expressem*

 

Jeśli jednak chodzi o wychowanie, to Allan jest wdzięczny mamie za to, że dała mu wolność oraz, że w dzieciństwie mógł z nią zwiedzić niemal cały świat.

 

Na pytanie “Gdy pani Edyta musiała stać się zarówno twoją mamą, jak i ojcem, dostrzegałeś, że było jej ciężko? Jak zdała ten egzamin?”, odpowiedział:

 

Nie czułem nigdy potrzeby ojcowskiej ręki w moim życiu, co chyba, w odpowiedzi na drugie pytanie, pokazuje, że moja mama odegrała rolę obojga rodziców celująco.

 

18-latek nie ma też wątpliwości, jaką mamą jest Edyta Górniak:

 

Najlepszą.

– zapewnił.

 

>>>Kasia Nosowska zagrała w horrorze! Zobacz nagranie!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Enso (@ensosynu)

 

* se.pl