Alicja Szemplińska wydała oświadczenie w sprawie Eurowizji. Padły smutne słowa!

Alicja Szemplińska to młoda wokalistka, która w zeszłym roku odniosła wielki sukces, ale przeżyła też spore rozczarowanie.

Urodzona 29 kwietnia 2002 r. Alicja Szemplińska w 2019 roku wygrała program ‘The Voice of Poland”. W styczniu 2020 r. zwyciężyła w programie “Szansa na sukces. Eurowizja 2020” tym samym zostając reprezentantką Polski na Konkurs Piosenki Eurowizji 2020. Jednak to wydarzenie zostało odwołane z powodu pandemii koronawirusa.

 

Alicja Szemplińska i jej fani liczyli więc, że młoda wokalistka wystąpi na tegorocznej Eurowizji. Ona sama do końca miała nadzieję, co potwierdza w wydanym przez siebie oświadczeniu:

 

Marzenia o tegorocznej Eurowizji dobiegły dziś końca. Przeżywałam to już, ale ostatnim razem była jeszcze nadzieja, którą żyłam kolejny rok. Do dziś. Covid zatrzymał mnie w zeszłym roku, a w tym…

(…)

Nie udało się… najwidoczniej moja nowa, eurowizyjna piosenka nie spodobała się na tyle, aby dać nam szansę.

 

https://www.instagram.com/aliciaszemplinska/

 

Nie da się ukryć, że Alicja bardzo przeżyła to, że wybrano inną osobę do reprezentowania Polski.

 

Mam 18 lat i chcę śpiewać, tworzyć, pisać i spotykać się z Wami na koncertach. Nie wyobrażam sobie innego życia. Stres, zaszczyt i duma wynikająca z reprezentowania kraju, który kocham, mieszały się przez ostatnie 12 miesięcy z poczuciem niepewności i nadziei na „powołanie” w tegorocznym konkursie.

– pisze smutna wokalistka.

 

Zapewnia jednak, że wpiera Rafała Brzozowskiego, który z piosenką “The Ride” [zobacz tutaj] wystąpi na Eurowizji:

 

Dziś pozostaje nadzieja w postaci wspaniałego reprezentanta – Rafała Brzozowskiego. Rafał, ja i moi fani zawsze będziemy Cię wspierać!! Gratuluję!!!

 

https://www.instagram.com/p/CMU3a0BFdOk/

 

Warto zauważyć, że piosenka Rafała Brzozowskiego nie spodobała się internautom. Jednak podobnie było i rok temu z Alicją. Co prawda zachwycano się głosem Alicji Szemplińskiej, jednak samą piosenkę “Empires” porównywano do wojskowych, “rąbanych” utworów.

 

Zobacz też: Maryla Rodowicz poparzona. To spotkało ją na wakacjach!

 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *