Ibisz w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Oburzenie po werdykcie jury!

Po licznych perypetiach kadrowych, tydzień temu rozpoczęła się kolejna edycja programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pierwszy odcinek wygrał Krzysztof Ibisz, który wcielił się w Macieja Maleńczuka.

Widzowie uznali tamtą decyzję jury, w końcu prezenter zaśpiewał dobrze i jest też bardzo lubianą osobą. Jednak, gdy i w drugim odcinku wygrał Krzysztof Ibisz, widzowie byli oburzeni.

 

https://www.instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo/

 

Tym razem prezenter wcielił się w ukraińskiego drag queen nazywającego się Verka Serduchka. Ibisz wykonał piosenkę “Dancing Lasha Tumbai”, która brał udział w konkursie Eurowizji w 2007 roku.

 

 

Widzowie jednak byli oburzeni tym, że i ten odcinek “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wygrał Ibisz. Uważali, że tym razem byli lepsi wykonawcy:

 

Żenada. Serio? Ibisz? Rozumiem, że każdy kolejny odcinek wygra też Ibisz? Jak oglądałam wszystkie edycje, to właśnie przestaję. Szkoda słów.

 

Lubię ten program, oglądam od wielu lat, ale to co się teraz dzieje to jest jakiś kabaret… tydzień temu może i Ibisz zasłużył, ale dzisiaj na pewno nie. Oskar powinien wygrać dzisiejszy odcinek 🥲

 

Polsat, robicie sobie z ludzi jaja!!!!!Może od razu ogłosicie, że cały program wygrał Ibisz. Szkoda czasu na oglądanie tego żenującego programu, gorszego g….na nie widziałam !!!!!!

 

Szkoda oglądać.. Ibisz nic ciekawego nie pokazuje i wygrywa drugi raz z rzędu.. dziś wygranym powinien zostać Daniel Jaroszek bądź Daria ( według mojej opinii). Oboje niedocenieni ..

– wskazywano na innych uczestników.

 

Poniżej prezentujemy wykonanie Krzysztofa Ibisza. Czy powinien wygrać odcinek za ten wykon…?

 

>>>Kto by pomyślał? Piotr Rubik wyrzucił TO do WC!

 

https://www.instagram.com/p/Cpn1H-4tbfb/

 

https://www.instagram.com/p/Cpn3AsOsMyY/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.