Poszła na 18-stkę swojej koleżanki i NIGDY z niej nie wróciła. Tragiczny FINAŁ poszukiwań ALICJI z Rybnika.

Policjanci potwierdzili, że ciało na jakie natknęli się w minioną sobotę przy garażach w Rybniku to poszukiwana 17-letnia Alicja R. Dziewczyna wyszła na imprezę urodzinową koleżanki, która odbyła się w jednym z rybnickich klubów i już nigdy nie wróciła do domu. Z ustaleń dziennikarzy “Faktu”, którzy dotarli do matki zamordowanej wynika, że młoda kobieta bawiła się wraz ze swoimi znajomymi, a później miała spać u koleżanki.

 

 

 

Kiedy córka nie pojawiła się w domu zaniepokojona takim obrotem spraw kobieta próbowała się do nie dodzwonić. Niestety bez żadnego rezultatu. Wieczorem do drzwi jej mieszkania zapukali funkcjonariusze policji i właśnie wtedy poznała wstrząsającą prawdę o śmierci swojego dziecka. Z informacji matki, jakie udzieliła dla “Faktu” wynika, że nastolatka była świadkiem szarpaniny dwóch mężczyzn,  których rozdzieliła. Jeden z  nich, którego poznała w klubie miał ją odprowadzić do domu. Co wydarzyło się dalej, tego nie wie.

 

 

W katowickim Zakładzie Medycyny Sądowej przeprowadzono wczoraj sekcję zwłok Alicji R. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że nastolatka została zgwałcona i zamordowana. Jej matka wyznała, że córka miała zniszczone ubrania i była mocno poobijana. Dziś policja i prokuratura wydadzą oficjalny komunikat w tej sprawie.

 

 

źródła: fakt.pl, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *