Pamiętacie Karolinę PACHNIEWICZ z pierwszej edycji BIG BROTHERA? Gwiazda przeszła ogromną METAMORFOZĘ i wygląda zupełnie inaczej niż 15 lat TEMU! (foto)

Karolina Pachniewicz była najmłodszą uczestniczką pierwszej edycji, popularnego reality show “Big Brother”. Kiedy pojawiła się w domu Wielkiego Brata miała zaledwie 21 lat. Od tamtego wydarzenia minęło już ponad 15 lat, a z młodej i rozkapryszonej dziewczyny wyrosła dojrzała i pewna swego kobieta. Widzowie zapamiętali ją z tekstu “Gulczas, a jak myślisz”, którym zadręczała swojego kolegę Piotra “Gulczasa” Gulczyńskiego.
Media wykreowały ją na dość “głupiutką” dziewczynę, wszystko przez jej dziecinne zachowanie, które było bardzo różnie odbierane, zarówno przez mieszkańców domu Wielkiego Brata, jak i telewidzów. Nie zmienia to faktu, że dzięki swojemu stylowi, Karolina zdecydowanie wyróżniała się na tle innych uczestników TVN-owskiego reality show. Pachniewicz prócz tego, że wystąpiła w programie zasłynęła z gorącego romansu z jednym z jego uczestników, Grzegorzem. Ich związek był bardzo burzliwy, jednak szybko się rozpadł.
Obecnie 37-letnia Pachniewicz osiedliła się na stałe w Anglii. Swoje codzienne życie przedstawia na blogu, z którego możemy dowiedzieć się min. czym się zajmuje i jak jej się wiedzie w Manchesterze. Pracuje jako stylistka wnętrz i jak sama o sobie mówi “kocha wszystko, co piękne”. Trzeba przyznać, że ciężko byłoby ją rozpoznać na ulicy, ponieważ przeszła jedną z większych przemian wizerunkowych wśród wszystkich bohaterów Big Brothera.

źródła: plejada.pl, foto facebook.com, youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *