Gwiazda “Klanu” jest dumna z córki. Idalia Orman-Borucka ma same jedynki!

Aldona Orman (ur. 1968) to aktorka znana z wielu filmów i seriali. Grała w takich produkcjach jak “Pierwsza Miłość”, “Plebania”, “Barwy Szczęścia” oraz “Na dobre i na złe”. Najbardziej kojarzona jest z rolą Barbary Mileckiej w serialu “Klan”.

W związku z zakończeniem roku szkolnego Aldona Orman zamieściła wpis dotyczący jej córki. Idalia Orman-Borucka to owoc związku aktorki z Edmundem Boruckim. Dziewczynka urodziła się w 2008 roku, więc obecnie ma 13 lat.

 

Aldona Orman córka
mama odpytuje córkę – https://www.instagram.com/aldona_orman/

 

W marcu 2021 r. Aldona Orman pisała, że jej córka materiał zna w 100%:

 

Właśnie skończyłyśmy powtarzanie przed sprawdzianami z biologii i fizyki po niemiecku oraz geografii w języku angielskim.⭐️🌟🌞🌟⭐️
Dużo materiału, ale Idalia wszystko zrobiła w 100%.

– pisała.

 

Teraz jednak dumna jest z samych jedynek na świadectwie?

 

Jak cudownie mieć taką córeczkę, ❤️ która, niezmiennie od 7 lat, przynosi świadectwo na półrocze i na koniec roku z samymi 1.👏👏👏

 

Aldona Orman idalia
Idalia Orman ma same jedynki! – https://www.instagram.com/aldona_orman/

 

Gdzie tkwi zagadka i dlaczego Aldona jest dumna z córki? Jak się okazuje, Idalia Orman-Borucka chodzi do polsko-niemieckiej szkoły “gdzie 1 oznacza 6, która jest najlepszą oceną w polskich szkołach”. 

Dwa lata temu brała udział w niemieckim Voice Kids. Wygląda więc na to, że dziewczynka marzy o międzynarodowej karierze. “Jedynki” na świadectwie na pewno w tym nie przeszkodzą!

 

>>>Kasia Cichopek w odważnym kostiumie. Zdjęcie zrobił jej 12-letni syn Adam!

 

 

https://www.instagram.com/p/BuRzC3iHLmp/?utm_source=ig_embed

 

https://www.instagram.com/p/CQ31bXxK_-h/