Agnieszka Włodarczyk już po ślubie! “co to było za wesele!”

Agnieszka Włodarczyk (41 l.) to polska aktorka i piosenkarka, a obecnie – influencerka.

W 2020 roku związała się ze znacznie młodszym od siebie sportowcem, triatolonistą Robertem Karasiem (33 l.). I to właśnie z nim Agnieszka Włodarczyk zdecydowała się na dziecko. W lipcu 2021 r. na świat przyszedł Milan.

Macierzyństwo sprawiło, że kobieta porzuciła jak na razie pracę na scenie, a postanowiła zostać influencerką.

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Agnieszka Włodarczyk ma na swoim koncie kilka związków, z Rafałem Kosińskim, Jakubem Sićkiem, czy Mikołajem Krawczykiem. Nigdy jednak nie brała ślubu.

Podobnie jest jeśli chodzi o związek z Robertem Karasiem. Jak na razie nie słychać, aby para planowała wziąć ślub. Agnieszka jednak uczestniczyła we Włoszech w ślubie i weselu znajomych. Sakramentalne “tak” powiedzieli sobie Robert Stasiukiewicz i Floriana Bell.

 

Ksiądz, który udzielał ślubu uśmiechał się od ucha do ucha i rzucał żarty po włosku, takie, że przynajmniej połowa gości się zaśmiewała( druga połowa z polski prawie nic nie rozumiała, ale dobra energia udzieliła się wszystkim😂)

– napisała Włodarczyk.

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Aktorka zachwycała się też organizacją wesela:

 

Ach co to było za wesele!
Świeże powietrze, przepiękne wzgórze, plantacja cytryn, widok na podświetlone miasto, zapach ziemi ogrzanej słońcem i te dekoracje!
Długie wazony, kwiaty, no i miękka trawa- była położona chwilę przed uroczystością…. Wreszcie te kryształowe lampiony nad stolikami. To był strzał w dzisiątkę.

 

Może Agnieszka pozazdrości znajomym i też zechce stanąć na ślubnym kobiercu?

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/