Agnieszka Kaczorowska zdradziła sekret swojej figury. TO szokujący sposób!

Agnieszka Kaczorowska (29 l.) to tancerka i aktorka, ale też mama dwójki dzieci.

Z małżeństwa z Maciejem Pela w 2019 r. na świat przyszła Emila, a w lipcu 2021 r. Agnieszka Kaczorowska urodziła Gabrielę.

W cztery miesiące po drugim porodzie aktorka prezentuje smukłą sylwetkę. Po tancerce można by się spodziewać porad dotyczących ćwiczeń czy zażywania ruchu. Tymczasem Kaczorowska zdradziła zupełnie inny sposób. Dla niektórych może być szokujący.

 

https://www.instagram.com/agakaczor/

 

Jak twierdzi aktorka, stara się nie myśleć za wiele o swojej figurze:

 

Jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań to „jak mieć taką sylwetkę po dwóch ciążach?”.

Może Was zaskoczę, ale moim zdaniem nie warto o tym za wiele myśleć. ☺️

 

Agnieszka Kaczorowska nie tylko się akceptuje, ale też kocha swój brzuszek!

 

Oczywiście, że po brzuszku widać, że jest pod dwóch ciążach, aczkolwiek kocham go BARDZO za wszystko co przeszedł i na razie nie męczę go specjalnymi ćwiczeniami. Możliwe, że przyjdzie na taki trening odpowiedni czas… jeszcze nie teraz😉

 

A jaki ma sposób na smukłą sylwetkę? Może wydawać się szokujący, bo chodzi tu o pozytywne, dobre myślenie na swój temat. Agnieszka Kaczorowska nie zachęca kobiet do katowania własnego ciała:

 

Dla mnie najbardziej kluczowe są emocje. Spokój, radość, wdzięczność i akceptacja. Tylko ta prawdziwa, zadomowiona w sercu. Akceptacja to nie brak dbałości o siebie. Akceptacja to również nie tęsknota za ciałem sprzed ciąży. Akceptacja to podstawa zmiany. „Tak też jest OK” to zdanie, które mnie na pewnym etapie życia nauczyło akceptacji i zrobiło przestrzeń na to aby móc słuchać swojego ciała i podążać za jego potrzebami.

 

Jak sądzicie, czy to dobry sposób?

 

>>>Aktor serialu “Barwy Szczęścia” ujawnił, CO zrobił z synem. “Jestem zupełnie inni niż wszyscy celebryci 😊”

 

https://www.instagram.com/p/CWlS1LgMKeA/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.