Jurorka “Tańca z Gwiazdami” pokazała wystający brzuch. “Jestem przerażona”! [FOTO]

39-letnia Ola Jordan (właśc. Aleksandra Jordan z domu Grabowska) to polsko-brytyjska tancerka. Jej męzem jest James Jordan (44 l.) który również jest tancerzem i choreografem.

Po 2000 roku Ola Jordan przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii i tam przez 10 edycji była trenerką w “Dancing with the Stars – Strictly Come Dancing”. Z uwagi na jej doświadczenie, w 2018 roku została zaproszona do polskiej edycji. Tu jednak podczas ósmej i dziewiątej edycji “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” była jurorką.

Jako zawodowa tancerka Ola Jordan zawsze miała świetną figurę. Teraz jednak przeraziła się gdy zobaczyła swój brzuch!

 

https://www.instagram.com/olajordan/

 

Jak sama mówi, początkowo miała usunąć “kompromitujące” zdjęcie. Później jednak pomyślała, że zrobi odwrotnie, a fotografia z fałdką na brzuchu ma być dla niej samej motywacją do przejścia na dietę.

 

Cześć, Nie miałam zamiaru publikować tego zdjęcia, ale zdecydowałam się, ponieważ jestem przerażona i rozczarowana sobą, a zamieszczając je mam nadzieję, że zmotywuje mnie to do zrobienia czegoś z tym.

– przyznała.

 

Dalej wyjaśniła, że ona i jej mąż, pomimo tego, że są tancerzami, ostatnio zaprzestali treningów. “Efekty” widać po ich figurach:

 

Nasz przyjaciel zrobił nam wczoraj zdjęcie, chcieliśmy wyglądać cool przy basenie, ale OMG. . . to był co najmniej szok! Kiedy doczekaliśmy się ciał “mamy i taty” ????

Wiemy, że nie jesteśmy w najlepszej formie, ale hej, tak się dzieje, gdy przestajesz tańczyć godzinami każdego dnia i masz dziecko (chcę tylko poznać wymówkę Jamesa) ☺️ Zachowaj spokój 😎 Myślę, że muszę unikać lodów na trochę !!!

 

Ola Jordan pocieszyła się jednak:

 

Pary, które jedzą razem, pozostają razem 😂❤️

 

Pod zdjęciem z nad basenu nie zabrakło jednak komplementów. Fani Oli twierdzili, że i tak wygląda wspaniale.

 

https://www.instagram.com/olajordan/

 

https://www.instagram.com/p/CgPi89rNZOq/