Agata Rubik ujawniła swoją wagę. Przy 175 cm wzrostu waży…!

Agata Rubik nie kryje swojego zamiłowania do jedzenia. Niemal codziennie na swoim profilu pokazuje jedzenie lub o nim opowiada.

Gdy razem z Piotrem Rubikiem czy córkami gdzieś wyjeżdżają, to właśnie lokalne specjały są tematem relacji, jakie publikuje Agata Rubik. Mimo to żona kompozytora jest szczupłą osobą, a teraz pokazała, ile waży.

 

Choć Agata Rubik jest smakoszem, to widać też, że stara się wybierać zdrowe produkty. Dodatkowo lubi biegać i ćwiczy. Tym samym finalistka Miss Polonia 2005 nadal może się pochwalić zgrabną sylwetką.

 

Agata na zdjęciu z przed kilkunastu lat – https://www.instagram.com/agata_rubik/

 

Dziś Agata stanęła na wadze i pokazała, ile waży.

 

https://www.instagram.com/agata_rubik/

 

Przy 175 cm wzrostu jej waga wynosi 59,9 kg. Tak więc przy jej wzroście jest to bardzo dobry wynik, ale żona kompozytora nie była do końca zadowolona, bo chciała schudnąć.

 

Waga właściwie na tym samym poziomie co ostatnio [2 tygodnie temu ważyła 60,1 kg – przyp. red.]. Tendencja spadkowa mocno zwolniła mimo, że ćwiczę codziennie (przynajmniej 30 min.), nadal ograniczam węglowodany, choć zdarzają się takie dni jak wczoraj, kiedy na wieczór pojadłam ciastek urodzinowych.

 

Ciekawe, do jakiej wagi dąży Agata?

 

Zobacz też:

Ewa Chodakowska przytyła 3 kilogramy. Zgadnij ILE teraz waży!

Ile waży Anna Lewandowska? Trenerka podała zaskakującą odpowiedź!

 

https://www.instagram.com/agata_rubik/

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.